نفت / شناسه خبر: 41837 / تاریخ انتشار : 1400/8/25 23:54
|

روس‌ها: تحریم نباشد به نفت ایران بازمی‌گردیم!

شرکت «لوک اویل»، دومین تولیدکننده بزرگ نفت روسیه نسبت به بازگشت به پروژه‌های نفتی ایران پس از لغو تحریم‌های آمریکا ابراز تمایل کرد.

نفتی ها /مدیر ارشد اجرایی شرکت لوک اویل، دومین تولیدکننده بزرگ نفت روسیه نسبت به بازگشت به پروژه‌های نفتی ایران ابراز تمایل کرد.

وگیت الکپروف با اشاره به اینکه این شرکت از نزدیک مذاکرات هسته‌ای ایران را رصد می‌کند، خاطرنشان کرد: لوک اویل از بازگشت به پروژه‌های نفتی ایران به محض برداشته شدن تحریم‌های آمریکا خرسند می‌شود.
شرکت لوک اویل تا اواخر سال ۲۰۱۸، برای توسعه میادین نفتی آب تیمور و منصوری با ایران در حال مذاکره بود، اما پس از خروج آمریکا از توافق هسته‌ای و بازگشت تحریم‌ها بر صنعت نفت ایران، مجبور شد، این برنامه‌ها را متوقف کند.
 
وی افزود: «ما تمایل داریم به این میادین بازگردیم. چند وقت پیش کارهای زیادی انجام شده است. ما به این میادین و شرایط زمین شناسی آنها آگاهی داریم.».
 
الکپروف توضیح داد: «در حال حاضر، نشستی (برای مذاکره) برنامه ریزی نشده است، ما در حال رصد روند حل و فصل نگرانی‌های هسته‌ای هستیم و به محض اینکه احساس کنیم زمان مناسبی است، این نشست‌ها را برگزار خواهیم کرد.»
 
دور بعدی مذاکرات هسته‌ای ایران قرار است در ۲۹ نوامبر در وین برگزار شود.

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/41837

کلیدواژه

روسیه عضو اوپک

نفت و گاز روسیه

نفت روسیه

نفت ایران

تحریم نفت ایران

کاهش فروش نفت ایران

مشتریان نفت ایران در اروپا

اخبار مرتبط

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها