نفت / شناسه خبر: 40707 / تاریخ انتشار : 1400/3/10 16:17
|

صدور تعقیب قضایی مدیرعامل سابق شرکت جم صنعت کاران/موضوع چیست؟

مدیرعامل سابق شرکت جم صنعت کاران(از زیرمجموعه های شرکت پتروشیمی جم) تحت تعقیب قضایی قرار گرفت.

نقتی ها / با دستور مقام قضایی م.آ.ز مدیرعامل سابق شرکت جم صنعت کاران به اتهام تشویش اذهان عمومی، نشر اکاذیب، افترا و توهین تحت تعقیب قرار گرفت.
حسب اخبار واصله مشارالیه طی چند ماه اخیر با ایجاد چندین صفحه در شبکه های مجازی بعضا تحت اسامی غیرواقعی، مطالب کذب و توهین آمیز و مشتمل بر افترا را علیه برخی از مدیران و کارکنان خدوم شرکت پتروشیمی جم و شرکت  توسعه پلیمر پاد جم مطرح نموده بود.
ساعاتی قبل ضابطین قضایی ضمن بازرسی از  محل کار وی تجهیزات الکترونیکی وی را ضبط و جهت انجام تحقیقات تکمیلی به پلیس فتا منتقل نموده و متهم نیز هم اکنون در حال پاسخگویی به اتهامات است
لازم به ذکر است، حسب شنیده ها از منابع آگاه علت اصلی اقدامات مجرمانه فرد مذکور اعمال فشار برای عدم رسیدگی به موضوعات و ابهامات اقتصادی در دوره مدیریت وی در شرکت جم صنعت کاران خصوصا در یکی از قراردادهای پیمانکاری است که موجب ایجاد خسارات سنگینی به شرکت شده است.
جای تعجب است که نامبرده با داشتن سوابق مذکور، در حال حاضر نیز از مدیران شرکتهای زیرمجموعه هلدینگ خلیج فارس می باشد.
اخبار تکمیلی متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.

پست الکترونیکی نفتی‌ها به نشانی naftiha.ir@gmail.com برای دریافت نقطه نظرات، پیشنهادها، انتقادها و شکایات شما به عنوان پل ارتباطی این پایگاه خبری – تحلیلی با شما مخاطبان عزیز، در دسترس قرار دارد که شما مخاطبین عزیز نفتی ها می‌توانید از این طریق با ما در ارتباط باشید.

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/40707

کلیدواژه

شرکت پتروشیمی جم

اخبار مرتبط

نظرات شما

2 نظر
اخراج / 1400/3/11 - 08:09
این لایق مدیرعامل نیست مدیری که همیشه کارگر اخراج کنه همین هست حتی از کا گر سرطانی هم رحم نکرد و اخراج کرد
rateup 2
 ratedown 7
تنها / 1400/3/10 - 23:26
البته حرفهای جناب آتش زمزم مدیرعامل قبلی جم صنعتکاران خیلی هم دروغ و تهمت و افترا نبوده و با کمی تحقیق میشه به واقعیت پی برد. با یک نظر سنجی از پرسنل پتروشیمی جم میتوان فهمید راست و دروغ چیه. قضاوت کار سختیه اما سخت تر از اون رعایت عدالت در قضاوت است، باشد که رستگار شویم
rateup 18
 ratedown 0

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها