نفت / شناسه خبر: 52403 / تاریخ انتشار : 1400/11/3 12:16
|

در پتروشیمی کیمیای پارس خاورمیانه چه می‌گذرد؟/ تغییر و تحولات مدیریتی با دور تند!

ازدیگر تصمیم‌های اخیر آقای مدیرعامل جدید ظاهرا انتصاب مدیریت فرآیند است که برخی از کارشناسان نسبت به این انتخاب انتقاد دارند و معتقدند این انتخاب به صورت آسانسوری صورت گرفته...

نفتی ها /شنیده می‌شود این روزها پس از تغییر مدیرعامل در پتروشیمی کیمیای پارس خاورمیانه که البته با حاشیه های زیادی همراه بود خانه تکانی عجیبی در حال وقوع است از دادن ۳ پست همزمان به یک نفر تا برکناری برخی از بازنشستگان این پتروشیمی و البته آوردن بازنشستگان پتروشیمی شیراز یعنی جایی که پیش ازاین آقای مدیرعامل جدید برمدیریت آن تکیه داشته است.
اگرچه پیش از حضور آقای مدیرعامل بر کرسی ریاست پتروشیمی کیمیای پارس خاورمیانه ظاهرا حضور وی در پتروشیمی شیراز نیز با حرف و حدیث های زیاد همراه بوده تا جاییکه شنیده می‌شود برخی از پرونده های مبهم عملکرد او دراین پتروشیمی هنوز باز است.
براین اساس ظاهرا این روزها آقای مدیرعامل جدید برخی از دوستان خود در پتروشیمی شیراز را به این شرکت منتقل کرده و بعضا آنها را در چندین پست گمارده است بعنوان نمونه فردی را به صورت همزمان در سه سمت مشاور،رییس تدارکات و رییس انبار قرار داده است.
ازسویی دیگر ظاهرا وی در اقدامی تامل برانگیز رییس دفتر خود را که ساکن شیراز است را هفتگی با پرواز به عسلویه فرستاده که با حساب سرانگشتی با هزینه اقامت ماهانه ۳۰ میلیون تومان برای شرکت آب می‌خورد در صورتی که وی با انتخاب مسئول دفتر بومی می‌توانست جلوی اینگونه هزینه‌ها را بگیرد ضمن اینکه با توجه به قیمت متانول و زیانده بودن این صنعت، هزینه کردهای اینچنینی از جیب بازنشستگان فرهنگی جای سوال دارد!
ازدیگر تصمیم‌های اخیر آقای مدیرعامل جدید ظاهرا انتصاب کارشناس فرآیند است که برخی از کارشناسان نسبت به این انتخاب انتقاد دارند و معتقدند این انتخاب به صورت آسانسوری صورت گرفته و عدم تجربه جوان تازه منصوب شده بر نگرانی کارشناسان افزوده است.
دراین بین شاید لازم باشد تا نهادهای نظارتی نسبت به تحولات اخیر مدیریتی در پتروشیمی کیمیای پارس خاورمیانه بیش از گذشته حساس شوند تا شاید ازاین طریق بتوان از ناحق شدن حق فرهنگیان جلوگیری کرد و ازسویی از سودجویی احتمالی برخی دراین پتروشیمی کاست؛ چراکه تحولات صورت گرفته دراین پتروشیمی باعث نگرانی برخی از کارشناسان گردیده و احتمالا ادامه این روند این پتروشیمی تازه تاسیس را دچار مشکلات جدی خواهد نمود! دراین بین "نفتی‌ها" اعلام آمادگی می‌نماید تا پاسخ مسوولان فعلی این شرکت را در خصوص تغییر و تحولات مدیریتی دراین شرکت بدون هیچگونه دخل و تصرفی منتشر نماید.

پست الکترونیکی نفتی‌ها به نشانی naftiha.ir@gmail.com برای دریافت نقطه نظرات، پیشنهادها، انتقادها و شکایات شما به عنوان پل ارتباطی این پایگاه خبری – تحلیلی با شما مخاطبان عزیز، در دسترس قرار دارد که شما مخاطبین عزیز نفتی ها می‌توانید از این طریق با ما در ارتباط باشید.

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/52403

کلیدواژه

پتروشیمی کیمیای پارس خاورمیانه

اخبار مرتبط

نظرات شما

2 نظر
ابوالفضل / 1400/11/5 - 11:28
چرا این سایت اینقدر مبهم می نویسد؟ آیا نام بردن از افراد منع قانونی دارد؟ یا خودتان هم مطمئن نیستید که اصلا چنین اخباری وجود دارد؟ سر کار نگذارید. خوانندگان هم آنقدر بیهوش نیستند که شما فرض کرده اید. آنجا که نام برده نمی شود یا منع قانونی است یا خبر دقیق نیست و صرفا شایعه افکنی مد نظر نویسنده است.
rateup 1
 ratedown 0
روابط عمومی نفتی ها / 1400/11/8 - 12:43
مخاطب عزیز نام بردن از افراد منع قانونی دارد.
rateup 0
 ratedown 1

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها