نفت / شناسه خبر: 52345 / تاریخ انتشار : 1400/10/26 06:54
|

مراسم تودیع و معارفه یا مجمع هلدینگ خلیج فارس؟! / از اظهارات ملتمسانه عبادزاده سمنانی تا شائبه کپی‌برداری برنامه یک نامزد دیگر ازسوی مدیرعامل جدید!

آنچه بیشتر از هر نکته دیگری دراین مجمع قابل تامل بود شباهت شدید برنامه‌های عنوان شده توسط عسگری مدیرعامل جدید هلدینگ خلیج فارس به برنامه‌های نامزد دیگر این پست بود.

نفتی ها /بالاخره روز گذشته مجمع هلدینگ خلیج فارس که بیشتر شبیه مراسم تودیع و معارفه بود، با حاشیه‌های زیاد، از غیاب بیات گرفته تا درخواست ملتمسانه عبادزاده از عسگری برای سخت نکردن مسیر قضایی او و ربیعی پس از برکناری، تا تشریح برنامه‌های عسگری و ازقضا تشابه این استراتژی به برنامه نوشته شده توسط نامزد دیگر، عدم معرفی اعضای حقیقی و تنها تاکید مجدد و تکراری بر اعضای حقوقی و درنهایت آرزوی موفقیت طعنه‌آمیز ربیعی به مدیرعامل جدید به پایان رسید.
عبادزاده سمنانی مدیرعامل تجارت صنعت خلیج فارس در این مراسم وقتی در پشت تریبون قرار گرفت با خطاب قرار دادن علی عسگری مدیرعامل جدید هلدینگ خلیج فارس از دست و دلبازی قضایی ربیعی و خود در مقابل مدیران پیش از خودشان دراین هلدینگ گفت و تاکید کرد که ربیعی و یارانش به گذشتگان آسان گرفته‌اند و از عسگری نیز انتظار دارد که چنین رویه‌ای را در مقابل آنان در پیش بگیرد. نکته جالب اینکه ، اشاره وی به این نکته بود که پس از کناره‌گیری از این پست باید پله دادگاه‌ها را بالا و پایین بروند و ازاین بابت ابراز نگرانی کرد. این درحالی است که در طی مدیریت ربیعی و یارانش بر هلدینگ حداقل در بخش رسانه بیشترین شکایات از سوی این هلدینگ به ثبت رسید که البته در این شرایط به دلیل آنکه پول وکلا از جیب شرکت پرداخت می‌شد و وکلایشان پله‌های دادگاه را بالا و پایین می‌رفتند فشاری بر آنان وارد نشد اما گوئی اینبار با برگشتن ورق، ربیعی و یارانش باید منتظر باشند تا علاوه بر ممنوع الخروجیِ فعلی با مشکلات حقوقی بسیاری ناشی از تصمیمات مدیریتی خود نیز دست و پنجه نرم کنند.
ازسویی دیگر، سخنرانی جذاب ربیعی نیز دراین نشست، با ابراز موفقیت برای علی عسگری اما به شیوه خودش به اتمام رسید. وی دراین مراسم با خطاب قراردادن عسگری تاکید کرد شما با توجه به داشتن حکم مستقیم از رهبری (حکم ریاست وی در صداوسیما)، و داشتن لابی‌های قوی‌تر ان شالله موفق‌تر از ما عمل کنید.
در آخر نیز آنچه بیشتر از هر نکته دیگری دراین مجمع قابل تامل بود شباهت شدید برنامه‌های عنوان شده توسط عسگری مدیرعامل جدید هلدینگ خلیج فارس به برنامه‌های نامزد دیگر این پست بود. پیش از این یکی از نامزدهای جدی این پست برنامه‌های خود را ارائه داده بود که به دلیل نگاهی جدید در آن به شدت مورد توجه کارشناسان قرار گرفت. اما نکته حائز اهمیت آنکه تشابه برنامه‌های علی عسگری و بهره‌گیری از جملات خاص برنامه نامزد مذکور، مورد تعجب کارشناسان قرار گرفت.
علی عسگری در سخنرانی روز گذشته خود بر ۳ نکته کلیدی در برنامه خود از جمله تاکید بر تولید محصولات جدید پتروشیمی، توجه به ارزش افزوده در توسعه پتروشیمی به نسبت مقدار تولید و تاکید بر استراتژی توسعه افقی و عمودی زنجیره ارزش صنعت پتروشیمی اشاره نمود که همه این موارد در برنامه یکی از نامزدهای پیشین این پست آمده است. نکته قابل تامل آنکه مثال‌ها و توضیحات عسگری در خصوص این استراتژی‌های پیش ِروی هلدینگ نیز مشابه توضیحاتی است که در برنامه نامزد دیگر این پست آمده که این تشابه در صورت آنکه ازیک برنامه نباشد، اتفاق بسیار نادری خواهد بود.

پست الکترونیکی نفتی‌ها به نشانی naftiha.ir@gmail.com برای دریافت نقطه نظرات، پیشنهادها، انتقادها و شکایات شما به عنوان پل ارتباطی این پایگاه خبری – تحلیلی با شما مخاطبان عزیز، در دسترس قرار دارد که شما مخاطبین عزیز نفتی ها می‌توانید از این طریق با ما در ارتباط باشید.

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/52345

کلیدواژه

مدیر متروئی هلدینگ خلیج فارس

هلدینگ خلیج فارس

اخبار مرتبط

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها