نفت / شناسه خبر: 40609 / تاریخ انتشار : 1400/2/26 07:55
|

به یاد اکبر ترکان/ مدیری بزرگ با جرات انتقاد!

هیچ وقت این جمله اش را از خاطر نخواهم برد"مدیران نفتی از مردم عذرخواهی کنند!"

پایگاه خبری تحلیلی نفتی ها | اخبار نفت ، گاز ، پتروشیمی ، پالایش و پخش ، بنزین ، گازوئیل ، میادین نفتی /در تمام دولت‌ها حضور داشت و همیشه سعی بر گفتن حرف‌هایی داشت که کمتر شخصی در زمانیکه او زبان به انتقاد گشود جرات چنین کاری را داشت! از زمان حضورش در معاونت نفتی دولت احمدی نژاد گرفته که در همان جایگاه نیز زبان به انتقاد گشود و آمارهای نفتی اعلامی را دروغ دانست تا حضورش در کنار روحانی و درنهایت اعتراضش به نحوه مدیریت وی و یارانش و کناره گیری کامل او که اینبار خداحافظی برای همیشه شد!
بسیار جدی بود و همیشه اخمی بر پیشانی اش داشت؛ مصاحبه کردن با او اصلا آسان نبود؛ تنها کافی بود اطلاعات کمی نسبت به موضوع مورد مصاحبه داشته باشی تا با سوالات گاه و بیگاهش طی گفت وگو این مساله را روشن سازد و آنگاه شبیه یک معلم سعی بر آگاه سازی بیشتر داشته باشد! بسیار بر مبانی اقتصادی و مشکلات امروز کشور واقف بود و همواره سعی داشت تا آنجا که می‌تواند دستی بر آتش داشته باشد! در نفت نیز چه آنزمان که مدیریت نفت و گاز پارس را برعهده داشت و چه آنگاه که معاونت وزیرنفت را برعهده گرفت به طور جدی در پی اصلاح مشکلات بود و از گفتن هیچ حرفی هراس نداشت! همواره نگران نحوه مدیریت پارس جنوبی بود و همواره با تعصب خاصی ازاین منطقه سخن می‌گفت.
 با اینحال سال‌ها بود که از مشکل دیابت رنج می‌برد و آنطور که گفته شده است در نهایت نیز این بیماری وی را از پای درآورد.
اکبرترکان بی شک یکی از تاثیرگذارترین افراد حوزه انرژی کشور طی سالیان گذشته محسوب می‌شود و قطعا جای خالی وی محسوس خواهد بود!
روحش شاد و یادش گرامی باد!

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/40609

کلیدواژه

اکبر ترکان

اخبار مرتبط

نظرات شما

1 نظر
علی / 1400/2/26 - 11:05
روحش شاد🖤
rateup 0
 ratedown 0

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها