نفت / شناسه خبر: 189665 / تاریخ انتشار : 1403/2/23 08:09
|

باور‌نکردنی اما واقعی / نفت ایران، ساختمان لندن را برای استقبال از کرسنتی‌ها نوسازی می‌کند؟!

مدت‌ها از زمانیکه شرکت کرسنت دست روی ساختمان کالای لندن گذاشته و مترصد است که آنرا به عنوان خسارت لغو قرارداد، به تصرف خود در آور ، می‌گذرد و گویا متاسفانه اخیرا این احتمال نیز شدت بیشتری گرفته اما ..

نفتی ها /مدت‌ها از زمانیکه شرکت کرسنت دست روی ساختمان کالای لندن گذاشته و مترصد است که آنرا به عنوان خسارت لغو قرارداد، به تصرف خود در آور ، می‌گذرد و گویا متاسفانه اخیرا این احتمال نیز شدت بیشتری گرفته اما در کمال حیرت و ناباوری خبر می‌رسد؛ اخیرا هیات رئیسه صندوق بازنشستگی نفت هیات نظارتی تحت عنوان "هیات نظارت بر نگهداری و تعمیرات ساختمان کالا در لندن"را تشکیل داده و در آذرماه سال گذشته بیش از ۱۵میلیون پوند جهت بازسازی و نوسازی این ساختمان در لندن اختصاص داده است!!

ظاهرا از ابتدای دولت سیزدهم این دومین باری است که قراراست این ساختمان نوسازی شود،چراکه پیش از این نیز ۲۰میلیون پوند به این منظور هزینه شده است!

یک سوال: چرا باید برای نوسازی و بهسازی ساختمانی که احتمال تصرف آن می‌رود، بیش از یک همت (یک هزار میلیارد تومان) اختصاص داده شود؟!

 

 

مخاطبین عزیز پایگاه خبری–تحلیلی نفتی‌ها؛ شما می‌توانید از طریق پست الکترونیک naftiha.ir@gmail.com و دایرکت پیج اینستاگرام نفتی‌ها به آدرس @NaftihaNews برای ارائه نقطه نظرات، پیشنهادها، انتقادها و سایر پیام‌های خود با ما در ارتباط باشید.

 

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/189665

کلیدواژه

کرسنت

اخبار مرتبط

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها