نفت / شناسه خبر: 84100 / تاریخ انتشار : 1401/6/12 08:01
|

فن‌آوران در آتش بلاتکلیفی مطلق/ روزهای سخت سهامداران!

شاید کمتر شخصی باور می‌کرد که با رفتن مدیرعامل سابق پتروشیمی فن آوران در ماهشهر، این پتروشیمی ۵ ماه بدون مدیرعامل اداره شود و همچنان نیز در بلاتکلیفی مطلق قرار داشته باشد!

نفتی ها /شاید کمتر شخصی باور می‌کرد که با رفتن مدیرعامل سابق پتروشیمی فن آوران در ماهشهر، این پتروشیمی ۵ ماه بدون مدیرعامل اداره شود و همچنان نیز در بلاتکلیفی مطلق قرار داشته باشد!
هرچند که بهانه آخر، بلاتکلیفی انتصاب وزیر جدید کار بود که با تعیین و تکلیف این مساله در روز گذشته با معرفی غیررسمی سرپرست فعلی به عنوان وزیر پیشنهادی دولت به مجلس به نوعی این مساله خاتمه یافته و باید هشدار داد که پتروشیمی فن آوران یکی از معدود شرکت‌های زیرمجموعه تاپیکوست که سودآور تلقی می‌گردد و ادامه این روند آینده خوبی را برای این مجموعه و حتی تاپیکو رقم نخواهد زد!
گفته می‌شود همچنان تمام امضاهای مهم این شرکت توسط مدیرعامل سابق صورت می‌گیرد درحالیکه وی هم اکنون مدیرعامل شرکت پتروشیمی کیمیای پارس خاورمیانه عسلویه است و وقت چندانی برای امور فن آوران ندارد؛ ظاهرا آخرین حضور بدری در این مجتمع به زمان اورهال این پتروشیمی یعنی سه ماه پیش برمی‌گردد و از آنزمان تا کنون مدیرعاملی برای سرکشی به سایت و اداره امور احتمالی وجود نداشته است.
بنابراین آنچه در شرایط فعلی نگران کننده است اداره کاغذی پتروشیمی فن آوران است که تنها برروی کاغذ با امضای مدیرعامل سابق صورت می‌گیرد! بنابراین باید هر چه زودتر فکری به حال این پتروشیمی و آینده مبهم آن کرد!

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/84100

کلیدواژه

پتروشیمی فن آوران

اخبار مرتبط

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها