نفت / شناسه خبر: 73210 / تاریخ انتشار : 1401/2/26 14:12
|

رئیسی از نمایشگاه بین‌المللی صنعت نفت بازدید کرد

رئیس جمهور از بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت نفت بازدید کرد.

نفتی ها /رئیس جمهور از بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت نفت بازدید کرد.

آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی رئیس‌جمهور صبح امروز دوشنبه از بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت نفت در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران دیدن کرد.
 
وی در جریان این بازدید از غرفه‌های تعدادی از شرکت‌های دانش‌بنیان فعال در عرصه صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی دیدن کرد و با توضیحات مسئولان این شرکت‌ها از روند فعالیت‌ها و تولیدات آنان مطلع شد.
 
نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران که به عنوان بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری ایران در این حوزه، سالانه با حضور جمعی از شرکت‌های توانمند داخلی و خارجی در زمینه این صنایع برپا می‌شود، فرصت بسیار مغتنمی است تا شرکت‌های فعال در این صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست‌اندرکاران و متخصصان صنعت نفت قرار دهند.
 
در بیست و ششمین دوره نمایشگاه بین‌المللی صنعت نفت، بیش از ۸۶۰ شرکت در فضایی در حدود ۴۰ هزار متر مربع حضور دارند.
 
نیاز صنعت نفت به سرمایه‌گذاری و مشارکت در پروژه‌ها از یک سو و همچنین نیاز روزافزون به استفاده از توان شرکت‌های فنی و دانش‌بنیان برای حل مسائل و افزایش بهره‌وری باعث شده است تا در نمایشگاه بیست و ششم، آخرین پیشرفت‌ها و پیشنهادهای شرکت‌های توانمند بخش خصوصی برای کمک به صنعت نفت مطرح و ارائه شود.
 
از نکات قابل توجه در این دوره نمایشگاه، حضور پررنگ شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور به صورت اختصاصی در سالن‌های متعدد است. بر اساس گزارش‌های منتشر شده در حال حاضر بیش از ۷۰ درصد تجهیزات و نیازمند‌ی‌های صنعت نفت توسط متخصصان و شرکت‌های ایرانی تولید می‌شود./تسنیم

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/73210

کلیدواژه

ئیس‌جمهور

نمایشگاه بین‌المللی صنعت نفت

سید ابراهیم رئیسی

اخبار مرتبط

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها