نفت / شناسه خبر: 40825 / تاریخ انتشار : 1400/3/31 07:45
|

ورود تمام قد قالیباف به نحوه واگذاری هلدینگ باختر/ مجلس هم واکنش نشان داد!

\س از ۶ ماه سکوت مجلس در خصوص تشکیل جدی تیم هیات تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری هلدینگ باختر بالاخره شکست و قالیباف رئیس مجلس روز شنبه تمام قد وارد میدان تحقیق و تفحص ازاین هلدینگ پر ابهام شد.

نقتی ها /پس از ۶ ماه سکوت مجلس در خصوص تشکیل جدی تیم هیات تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری هلدینگ باختر بالاخره با انتشار جزئیات و ابعاد گسترش جاه طلبی‌های مدیران این هلدینگ و مشخص شدن ابعاد جدیدی چون تصرف خط لوله اتیلن غرب توسط این مجموعه، بالاخره قالیباف رئیس مجلس روز شنبه تمام قد وارد میدان تحقیق و تفحص ازاین هلدینگ پر ابهام شد.
رئیس مجلس شورای اسلامی بالاخره پس از کش و قوس‌های ۶ ماهه برسر آغاز طرح تحقیق و تفحص ازنحوه واگذاری هلدینگ باختر، محمودزاده نماینده مردم مهاباد در مجلس را نائب رئیس هیات تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری این هلدینگ به بخش خصوصی منصوب کرد. اقدامی که تنها چند روز پس از افشای تصرف خط لوله اتیلن غرب توسط این شرکت و حضور تمام قد نهادهای نظارتی چون سازمان بازرسی در این موضوع، رقم خورد!
بنابراین به نظر می‌رسد انتشار ابعاد گسترده‌تر زیاده خواهی‌های مدیران هلدینگ باختر در روزهای گذشته در نهایت منجر به افزایش حساسیت مجلس به این موضوع گردیده و احتمالا باید با ورود بهارستانی‌ها به این موضوع منتظر اخبار مثبتی باشیم. اخباری که متاسفانه طی ماه‌های گذشته و بنابراظهارات برخی از نمایندگان مجلس چون محمود زاده تحت الشعاع تبانی‌ها قرار گرفته تا جاییکه بسیاری از کارشناسان اقدامی جدی در مجلس در خصوص این موضوع را پیش بینی نمی‌کردند. با اینحال اقدام قالیباف در جهت ارائه حکم و تعیین و تکلیف تیم تحقیق و تفحص کننده حکایت از آغاز روزهای سخت برای مدیران هلدینگ باختر دارد که باید دید و شنید!

 

پست الکترونیکی نفتی‌ها به نشانی naftiha.ir@gmail.com برای دریافت نقطه نظرات، پیشنهادها، انتقادها و شکایات شما به عنوان پل ارتباطی این پایگاه خبری – تحلیلی با شما مخاطبان عزیز، در دسترس قرار دارد که شما مخاطبین عزیز نفتی ها می‌توانید از این طریق با ما در ارتباط باشید.

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/40825

کلیدواژه

تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری هلدینگ باختر

هلدینگ باختر

اخبار مرتبط

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها