نفت / شناسه خبر: 40443 / تاریخ انتشار : 1400/1/25 06:09
|

نظرسنجی همچنان ادامه دارد/برترین معاون وزیر نفت در سال ۹۹ کیست؟

پایگاه تحلیلی خبری "نفتی ها" در اولین نظر سنجی سال ۱۴۰۰ خود از شما متخصصین و فعالان این حوزه، می‌خواهد تا نظر خود را درباره عملکرد چهار معاون وزیر نفت اعلام کنید.

نفتی ها /در حالی که هنوز یک هفته از اولین نظرسنجی سال  ۱۴۰۰ نگذشته است اما رقابت همچنان ادامه دارد و موضوع این نظرسنجی با استقبال مخاطبان مواجه شده است .

قابل ذکر است تا به اینجای نظرسنجی مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران با کسب نزدیک به ۷۹ درصد آرا پیشتار می‌باشدو گزینه دوم هم گزینه هیچکدام است .


مسعود کرباسیان-معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران ، حسن منتظر تربتی - معاون وزیر و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران، علیرضا صادق آبادی - معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران و بهزاد محمدی - معاون وزیر و مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران ، چهار معاون و تفنگدار زنگنه درشرکت های زیر مجموعه وزارت نفت هستند که  در عین حالی که موافقان وزیر بر عملکرد مثبت این چهارمعاون تاکید دارند، بسیاری از رسانه ها و کارشناسان و دلواپسان این حوزه عملکرد این معاونین را نیز گه گاهی مورد انتقاد قرار می‌دهند.
مخاطبین عزیز نفتی‌ها توجه داشته باشید، این نظر سنجی همچنان برقرار است و پایگاه تحلیلی خبری نفتی ها از  شما متخصصین و فعالان این حوزه، می‌خواهد تا همچنان نظر خود را درباره عملکرد این چهار معاون وزیر نفت اعلام کنید؛ برای شرکت در این نظرسنجی اینجا کلیک کنید.

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/40443

کلیدواژه

معاون وزیر نفت

مسعود کرباسیان

حسن منتظر تربتی

علیرضا صادق آبادی

بهزاد محمدی

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها