نفت / شناسه خبر: 40353 / تاریخ انتشار : 1399/12/30 08:36
|

وزارت ارشاد "نفتی‌ها" را با کیفیت‌ترین رسانه تخصصی نفت معرفی کرد!+ مستندات

"نفتی‌ها" توانست مقام ۱۶ در میان تمام پایگاه های تخصصی و اختصاصی و اولین رتبه در میان رسانه‌های حوزه انرژی، نفت،گاز و پتروشیمی را کسب نماید.

نفتی ها /سال ۱۳۹۹ بالاخره به آخرین ساعات پایانی خودش نزدیک می‌شود و دراین بین شاید بد نباشد دراین لحظه های پایانی به یکی از موفقیت‌های بزرگ پایگاه خبری-تحلیلی "نفتی‌ها" در این سال سخت پرداخت. سالی که از بدو ورودش همکاران ما را ناچار به دورکاری تحمیلی کرد. با اینحال در سالی که ساعاتی دیگر به پایان می‌رسد پایگاه خبری- تحلیلی "نفتی‌ها" توانست با افتخار در رتبه بندی و امتیازدهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در بخش رسانه‌های تخصصی و اختصاصی رتبه اول را در میان رسانه‌های تخصصی حوزه نفت کسب کند.
براین اساس طی بررسی حدود ۸۰ رسانه تخصصی و اختصاصی از سوی ۲۰ مدیرمسوول برتر ارزیابی سال ۱۳۹۸ و البته مقامات و مسوولان معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در نهایت "نفتی‌ها" توانست مقام ۱۶ در میان تمام پایگاه های تخصصی و اختصاصی و اولین رتبه در میان رسانه‌های حوزه انرژی، نفت،گاز و پتروشیمی را کسب نماید.
این درحالی است که کیفیت خبرنویسی،گزارش نویسی تا بررسی میزان و نحوه انتشار اخبار، درج منبع خبرهای اقتباسی، اخلاق مداری در شیوه نگارش، تاثیر رسانه و ایجاد موج خبری در فضای رسانه ای کشور از جمله مباحث مورد بحث و ارزیابی دراین دور از رتبه بندی رسانه‌ها اعلام شده است.
اگرچه دراین میان لازم به توضیح است که برخی از رسانه‌های نفتی علی رغم پر کردن فرم اظهارنامه اولیه جهت دریافت رتبه بندی در ارائه لیست اولیه امتیازها و با مواجهه شدن با رقم پایین امتیاز خود اعلام انصارف نمودند و نام خود را از لیست نهایی خارج کردند. دراین بین اما در میان تنها پایگاه‌های خبری مجوزدار فعال در حوزه نفت چون پایگاه های خبری "نفت ما" و نفتی نیوز و سیمای انرژی پایگاه خبری تحلیلی نفتی‌ها بالاترین امتیاز را کسب نمود. به نحویکه امتیاز "نفتی‌ها" در میان تمام رسانه‌های مورد ارزیابی قرار گرفته که بالاترین رقم امتیاز دراین لیست ۸۵ درصد متعلق به پایگاه خبری سیتنا فعال در حوزه فناوری اطلاعات است توانست ۴۴ درصد امتیاز را کسب نماید. این درحالی است که به عنوان مثال پایگاه خبری "سیمای انرژی"، "نفت ما" و "نفتی نیوز"به ترتیب با ۸.۸۰،۱۵.۴۰،۲۰.۸امتیاز در رتبه های بعدی رسانه‌های تخصصی نفت قرار گرفته اند.
گفته می‌شود دراین دور از رتبه بندی رسانه ها مجموعا ۷۰۷ پایگاه خبری با تکمیل و ارسال فرم‌های خوداظهاری، در چهارمین رتبه‌بندی، مشارکت داشته‌اند.
برای مشاهده جدول رتبه بندی رسانه های تخصصی و اختصاصی در سایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اینجا کلیک کنید.

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/40353

کلیدواژه

نفتی ها

اخبار مرتبط

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها