نفت / شناسه خبر: 73122 / تاریخ انتشار : 1401/2/12 09:04
|

از انتصاب مدیرعامل پتروشیمی خراسان چه خبر؟/ بازهم پای مدیرعامل سابق درمیان است؟

با نهایی شدن حکم مدیرعاملی بابازاده در هلدینگ پتروفرهنگ بالاخره نوبت به تعیین و تکلیف وضعیت پتروشیمی خراسان رسید.

نفتی ها /با نهایی شدن حکم مدیرعاملی بابازاده در هلدینگ پتروفرهنگ بالاخره نوبت به تعیین و تکلیف وضعیت پتروشیمی خراسان رسید. اما در حالی قرار است برای این پتروشیمی تصمیم گرفته شود که شنیده می‌شود بابازاده در تلاش است تا یکی از یاران خود دراین شرکت را که همزمان با حضورش در پتروشیمی خراسان با وی به این شرکت کوچ کرده بود را به عنوان مدیرعامل برصندلی بنشاند. هر چند هلدینگ پتروفرهنگ اختیاری در انتصاب مدیرعامل این شرکت ندارد و تاپیکو مسوول انتصاب مدیرعامل جدید است اما گویا رایزنی‌ها برای انتصاب معاون پشتیبانی و توسعه منابع این شرکت به عنوان مدیرعامل این پتروشیمی آغاز شده و احتمالا بزودی وی بر جایگاه سرپرستی و یا مدیرعاملی پتروشیمی خراسان  تکیه خواهد زد. نکته حائزاهمیت آنکه شنیده می‌شود موجی از نارضایتی در این پتروشیمی به راه افتاده چراکه برخی از نیروی انسانی فعال دراین پتروشیمی با توجه به سوابق فعالیت معاون پشتیبانی و توسعه منابع این مجتمع طی مدیریت بابازاده دراین شرکت برعدم توانایی لازم این مدیر در جهت تکیه بر صندلی مدیرعاملی تاکید دارند.
ازسویی اگرچه خبرمی‌رسد حکم مدیرعاملی و یا سرپرستی فرد مذکور پیش از اعلام تعطیلی رسمی روز چهارشنبه هفته جاری قرار بوده صادر گردد اما پیش از اعلام این خبر، مخالفت‌ها در پتروشیمی خراسان بالا گرفته؛ با اینحال باید دید آخر و عاقبت این پتروشیمی به کجا ختم خواهد شد! آنهم پتروشیمی که در لیست ۲ تا ۳ پتروشیمی درآمدزای تاپیکو قرار گرفته و چشم امید این هلدینگ برای تامین بخشی از سود سال ۱۴۰۱ به این شرکت است!

مخاطبین عزیز پایگاه خبری–تحلیلی نفتی‌ها؛ شما می‌توانید از طریق پست الکترونیک naftiha.ir@gmail.com و دایرکت پیج اینستاگرام نفتی‌ها به آدرس @NaftihaNews برای ارائه نقطه نظرات، پیشنهادها، انتقادها و سایر پیام‌های خود با ما در ارتباط باشید.

 

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/73122

کلیدواژه

هلدینگ پتروفرهنگ

اخبار مرتبط

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها