نفت / شناسه خبر: 73063 / تاریخ انتشار : 1401/2/5 07:46
|

پشت‌پرده تغییر نکردن مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی چه بود؟/ پای یک بازنشسته جویای قدرت درمیان است؟

شنیده‌ها حکایت از آن دارد که قرار بوده سرپرست معاونت شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی بر کرسی مدیرعاملی این شرکت تکیه زند که این امر با مخالفت و لابی گری فرد مذکور متوقف گردیده است.

نفتی ها /هفته گذشته قراربود مدیرعامل جدید شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی معرفی گردد؛ که ظاهرا این امر با مشکل مواجه شده اما اینکه دلیل این امر چیست باید علت آن را در تلاش فردی بازنشسته برای تکیه بر مدیریت این شرکت جستجو کرد!
بنابرشنیده‌ها ظاهرا فردی نزدیک به دفتر سالاری مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی، که گویا سمت مشاور را نیز یدک می‌کشد در تلاش است تا با متقاعد کردن این معاون وزیر بر  مسند مدیرعاملی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی تکیه زند.
این درحالی است که ظاهرا تا کنون اشتغال بکارفرد مذکور پس از بازنشستگی ۲ سال  تمدید شده و طی ماه‌های آینده این مدت به پایان خواهد رسید. ازسویی گفته می‌شود فرزندان وی نیز در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی و پیمانکاران زیرمجموعه این شرکت مشغول بکار شده‌اند.
دراین بین شنیده‌ها حکایت از آن دارد که قرار بوده سرپرست معاونت شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی بر کرسی مدیرعاملی این شرکت تکیه زند که این امر با مخالفت و لابی گری فرد مذکور متوقف گردیده است. هرچند که "نفتی‌ها" قصد دفاع از مدیرعاملی فردی دیگر را ندارد بلکه معتقد است که براین مسند باید فردی تکیه زند که توان مدیریتی لازم را دارا باشد. ضمن آنکه همواره بر منع انتصاب مدیران بازنشسته بر سمت‌های کلیدی تاکید گردیده؛ بنابراین شاید لازم باشد سالاری فراتر از توجه خاص به افرادی خاص به دنبال انتصاب افرادی کارآمد و جوان برمسند امور باشد.

مخاطبین عزیز پایگاه خبری–تحلیلی نفتی‌ها؛ شما می‌توانید از طریق پست الکترونیک naftiha.ir@gmail.com و دایرکت پیج اینستاگرام نفتی‌ها به آدرس @NaftihaNews برای ارائه نقطه نظرات، پیشنهادها، انتقادها و سایر پیام‌های خود با ما در ارتباط باشید.

 

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/73063

کلیدواژه

مدیرعامل جدید شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران

اخبار مرتبط

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها