نفت / شناسه خبر: 52360 / تاریخ انتشار : 1400/10/26 06:43
|

این روزها مرد در سایه مناطق نفت خیز جنوب چه می‌کند؟

حال این سوال مطرح می‌شود که چرا برای شخصی که هیچگونه سمت مدیریتی در مناطق نفت‌خیز جنوب ندارد در راهرو مدیران دفتر و منشی و ... در نظر گرفته می‌شود؟

نفتی ها /شنیده‌ها از مناطق نفت‌خیز جنوب حکایت از آن دارد که "ص-ع-ر"مرد در سایه این شرکت در یک حرکت عجیب در دفتر رئیس پژوهش و فناوری مناطق نفت‌خیز جنوب مستقر گردید و رئیس این اداره مجبور به ترک راهرو مدیران و استقرار در راهرویی دیگر شد.
حال این سوال مطرح می‌شود که چرا برای شخصی که هیچگونه سمت مدیریتی در مناطق نفت‌خیز جنوب ندارد در راهرو مدیران دفتر و منشی و ... در نظر گرفته می‌شود؟
سوال دیگر اینکه چرا فرد مذکور هنوز روی سمتی که قرار است برای وی ایجاد گردد قرار نگرفته است؟ آیا مشکل عدم تایید استعلام وجود دارد؟ باید دید رایزنی مدیرعامل شرکت ملی نفت، مدیرعامل مناطق نفت خیز جنوب و سایر پدرخواندگان این شرکت می‌تواند در انتصاب وی موثر واقع شود.
موضوع دیگری که باعث نگرانی برخی از مدیران و مسئولان مناطق نفت‌خیز جنوب شده، ظاهرا عدم توجه آقای مدیرعامل به توضیحات مدیران و ارجاع آن‌ها جهت ارائه توضیحات به "ص-ع-ر" است!
براین اساس هم اکنون این موضوعات یک سوال را در ذهن کارشناسان این منطقه ایجاد کرده که وجود فرد سایه برای مدیریت این شرکت تا چه اندازه به واقعیت نزدیک است و اگر چنین چیزی صحت دارد که بنابر اتفاق‌های اخیر این شرکت چنین چیزی چندان غیرواقع به نظر نمی‌رسد پس حضور مدیرعامل فعلی برای چیست؟ آیا واقعا باید دلیل حضور مدیرعامل فعلی براین جایگاه را در عدم تایید صلاحیت فرد در سایه این شرکت جستجو کرد؟ شاید بد نباشد نهادهای نظارتی با دقت عمل بیشتری تحولات اخیر مناطق نفت خیز جنوب را زیرنظر داشته باشند تا شاید بتوان هر چه سریعتر به پشت پرده‌های احتمالی پاسخ داد که اولین ابهام آن دادن میز مدیریتی و اختیارات به فردی است که هیچگونه سمتی ندارد و شنیده می‌شود تایید صلاحیت او با مشکلاتی مواجه گردیده است.

پست الکترونیکی نفتی‌ها به نشانی naftiha.ir@gmail.com برای دریافت نقطه نظرات، پیشنهادها، انتقادها و شکایات شما به عنوان پل ارتباطی این پایگاه خبری – تحلیلی با شما مخاطبان عزیز، در دسترس قرار دارد که شما مخاطبین عزیز نفتی ها می‌توانید از این طریق با ما در ارتباط باشید.

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/52360

کلیدواژه

مناطق نفت‌خیز جنوب

اخبار مرتبط

نظرات شما

4 نظر
مجید / 1400/11/22 - 20:23
با سلام، فعلا متاسفانه همه جاها رو دزفولی ها گرفتند کرده اند و دو قوم بزرگ عرب و لر که ۹۶ درصد استان ۵ میلیونی خوزستان را تشکیل می‌دهند، کنار گذاشته اند ،
rateup 0
 ratedown 0
..،.. / 1400/10/27 - 22:08
با سلام پیشنهاد می گردد در خصوص انتصاب رئیس پژوهش و فناوری هم بررسی انجام گردد و همچنین انتصاب در این اداره را هم
rateup 0
 ratedown 1
س .ت / 1400/10/27 - 13:29
سلام . بنده میدان نفتی یاداوران مشغول به کار هستم ،ایا طرح مجلس برای برداشتن پیمانکار شامل حال ما میشود مرسی
rateup 0
 ratedown 0
علی / 1400/10/27 - 13:25
سلام البته نظر همه پاسخ دهندگان محترم است که بدون حب و بغض فقط جهت تنویر افکار مسولین نظارتی و وزیر محترم نفت ضروری است. ابتدا رزومه واقعی مدیر عامل شرکت ملی نفت بررسی و سمتهای نمایشی وی بکنار و تخصص علمی وعملی و فنی وی برای پست حساسی چون معاونت وزارت نفت بررسی گردد و.گرنه وزارت را در چاه عمیق نیروی انسانی نا کارآمد وضرر های مالی نا مشهود برای عموم درگیر نموده که داستان نفت احمدی نژاد دوباره تکرار میگردد . لذا انتصاب افراد نا کارآمد سلسله وار سفره دوست ،همشهری.و همداستان ادامه می یابد وزیر نفت میتواند یک معاون کاردان و با تجربه علمی انتصاب و ادامه کار را به وی بسپارد.
rateup 5
 ratedown 2

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها