نفت / شناسه خبر: 41363 / تاریخ انتشار : 1400/6/31 07:39
|

به نظرشما اوجی مدیران جدید خود در وزارت نفت را برمبنای تجربه و تخصص برگزیده است؟

برخی از کارشناسان و اصحاب رسانه سعی دارند با تجزیه و تحلیل انتصابات جدید، دو معاون دیگر را پیش‌بینی کنند، هر چند بسیاری معتقدند این انتصابات هر چند به جا بوده اما تا حدودیهم غیرقابل پیش‌بینی بودند.

نفتی‌ها /با گذشت چند هفته از آغاز وزارت وزیر نفت جدید، شاهد انتصابات مختلفی در این وزارتخانه و شرکت‌های تابعه بودیم، از معاونت پالایش‌و‌پخش  و گاز گرفته تا مشاور وزیر، مدیر کل دفتر وزارتی، عضو هیئت امنای صندوق بازنشستگی صنعت نفت و مدیرکل روابط عمومی وزارت نفت، رئیس سازمان حراست صنعت نفت،سرپرست معاونت نظارت بر منابع هیدروکربوری و سرپرست معاونت امور بین‌الملل و بازرگانی همه  و همه با انتصابات جدید جان تازه‌ای  گرفتند.

حال در حالی که همچنان درباره دو معاونت دیگر بحث‌های زیادی است و هنوز تکلیفشان مشخص نشده است، برخی از کارشناسان و اصحاب رسانه سعی دارند با تجزیه و تحلیل انتصابات جدید جواد اوجی دو معاون دیگر را پیش‌بینی کنند، هر چند بسیاری  معتقدند این انتصابات هر چند به جا بوده اما تا حدودی  هم غیرقابل پیش‌بینی بوده است.

از سوی دیگر اما بسیاری هم معتقدند که وزیر تاره‌نفس نفت در انتصابات اخیر خود توجه ویژه‌ای به شایسته‌سالاری داشته و بدون توجه به حزب، گروه، دسته و آشنا مدیران جدید را با وسواس کامل انتخاب کرده است.
در همین راستا پایگاه تحلیلی خبری "نفتی‌ها" نظرسنجی این هفته خود را به این موضوع اختصاص داده است، و از شما مخاطبین عزیز خواسته تا بگویید به نظرشما اوجی مدیران جدید خود در وزارت نفت  را بر مبنای تجربه و تخصص برگزیده است یا خیر؟

شما می‌توانید برای شرکت در این نظرسنجی  اینجا کلیک کنید.

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/41363

کلیدواژه

وزارت نفت

جواد اوجی

اخبار مرتبط

نظرات شما

1 نظر
صادقی / 1400/6/31 - 08:21
ایشان به لحاظ سوابق مدیریتی در شرایطی که ایران کمترین تحرکات بین آملی داشته است نمی توانند جایگاه ایران در عرصه داخلی و بین آملی پیش ببرد. هنوز نقش مدیریت بین آملی در کانون قدرت نفت معمول ماننده است تا کسی باشد که جایگزین مرحوم کاظم پور اردبیلی را بتواند پاسداری نماید
rateup 0
 ratedown 0

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها