نفت / شناسه خبر: 40980 / تاریخ انتشار : 1400/4/29 13:17
|

سیل و زلزله تولید زاگرس جنوبی را مختل نکرد

شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی اعلام کرد که بروز سیلاب و زلزله در روزهای اخیر در استان فارس، خللی در روند تولید این شرکت ایجاد نکرده است.

نقتی ها /به نقل از وزارت نفت، مصطفی پالیزیان، مدیر عملیات شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی گفت: با توجه به وقوع زلزله ۵.۷ ریشتری در منطقه خشت استان فارس و جاری شدن سیلاب در مناطق جنوبی کشور، هیچ آسیبی به تأسیسات فرآیندی این شرکت وارد نشد و تولید نفت و گاز بی‌وقفه ادامه دارد.

وی با اشاره به اینکه ۵ منطقه عملیاتی زاگرس جنوبی در سه استان فارس، بوشهر و هرمزگان قرار دارد، افزود: برای استمرار پایدار تولید با پیاده‌سازی الزام‌های ایمنی، شناسایی مناطق حادثه‌خیز و پیش‌بینی شرایط ریسک، همه تمهیدات لازم پیاده شد و با وجود آسیب جزئی به سیستم برق‌رسانی تولید متوقف نشد و آسیبی به تجهیزات و تأسیسات فرآورشی نرسید.

مدیر عملیات شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی با اشاره به قرار گرفتن مناطق عملیاتی این شرکت در منطقه جنوب کشور، گفت: با توجه به بروز باران‌های موسمی و وقوع پدیده سیلاب در فصل تابستان، این شرکت همواره در آمادگی کامل برای پیشگیری و مقابله با آسیب‌های ناشی از سیلاب و دیگر حوادث طبیعی و غیرطبیعی قرار دارد.

شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی از شرکت‌های زیرمجموعه شرکت نفت مناطق مرکزی ایران است که با مرکزیت شهر شیراز، پنج منطقه عملیاتی پارسیان، آغاز و دالان، نار و کنگان، سرخون و گشوی جنوبی و سروستان و سعادت‌آباد را در سه استان فارس، بوشهر و هرمزگان راهبری می‌کند./مهر

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/40980

کلیدواژه

شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی

اخبار مرتبط

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها