نفت / شناسه خبر: 40880 / تاریخ انتشار : 1400/4/9 10:28
|

مخاطبین "نفتی‌ها": گمانه‌زنی در خصوص نفتی بودن وزیر نفت رئیسی شاید زود باشد!

نکته جالب این نظرسنجی این بود آمار نزدیک دو گزینه پیشنهادی آنقد به هم نزدیک بود که نشان داد، از نگاه بسیاری از مخاطبین ما که از صاحب نظران این صنعت هستند، ممکن است وزیر آینده از بدنه نفت هم نباشد

نقتی ها /این روزها با این که هنوز از کابینه جدید خبری موثق نداریم و گوش تیز کرده‌ایم برای گزینه‌های احتمالی از جمله یک وزیر کلیدی کابینه، وزیر نفت. وزیری که در داخل، کار زیاد دارد و باید تعامل با جهان و بازار بین‌المللی را بشناسد. 

حالا علی رغم تمام گمانه‌زنی هایی که در خصوص انتخاب وزیر نفت دولت سیزدهم از بدنه نفت در رسانه ها و تحلیل‌های کارشناسان منتشر شده، و علی رغم تمام نام های احتمالی که بر سر زبان‌ها افتاده، اما نتیجه نظرسنجی این هفته ما نشان داد که از نگاه بسیاری وزیر نفت آینده می‌تواند از جایی به غیر از  بدنه نفت هم انتخاب شود.

نکته جالب این نظرسنجی  این بود آمار نزدیک دو گزینه پیشنهادی در نظرسنجی آنقد به هم نزدیک بود که نشان داد، از نگاه بسیاری از  مخاطبین ما که از  کارشناسان و صاحب نظران این صنعت هستند، ممکن است وزیر آینده نفت حتی از  بدنه نفت هم نباشد.

 

در عین حال اما از گوشه و کنار هم به گوش می‌رسد که بسیاری از معاونین و مدیران سابق صنعت نفت علی الخصوص مدیران نفتی  فعال در دوره های نهم و دهم در تلاش برای  کسب این صندلی وزارت هستند و هنوز مشخص نیست چه اتفاقی رقم خواهد خورد.

شما مخاطبین عزیز "نفتی‌ها همچنان می‌توانید برای  شرکت در این نظرسنجی اینجا کلیک کنید.

 

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/40880

کلیدواژه

وزیر نفت رئیسی

اخبار مرتبط

نظرات شما

1 نظر
ناشناس / 1400/4/11 - 18:55
وای بر ما که نفتی نباشد
rateup 0
 ratedown 0

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها