نفت / شناسه خبر: 39566 / تاریخ انتشار : 1399/8/28 08:01
|

از عملکرد مدیران بالادست خود نسبت به محدودیت‌‌های کرونایی و حضور یک سومی کارکنان راضی هستید؟

به نظر می‌رسد بعضی از شرکت‌ها و زیر مجموعه‌های شرکت نفت به تمهیدات ستاد ملی کرونا در باره حضور یک سومی کارکنان در محل کار پایبند نبوده‌اند.

نفتی ها /در حالی که با افزایش آمار مبتلایان به بیماری کرونا تمهیدات دولت برای تعطیلی و یا حضور یک سومی نیروها در محل کار سفت  و سختتر اجرا خواهد شد، اما طبق ایمیل‌های زیادی که به دست پایگاه تحلیلی-خبری "نفتی‌ها" رسیده است بسیاری از شاغلین در حوزه نفت اذعان داشتند که مدیران مجموعه‌شان نسبت به اجرای این تمهیدات برخورد سلیقه ای داشته‌اند و  عدم حضور کارکنان را منوط به نبودن کارهای روزانه در مجموعه دانسته اند و به نوعی این تمهیدات را دور زده‌اند.

حالا بسیاری از کارکنان شاغل در این حوزه از نحوه عملکرد مدیران بالادستی از بخش نامه حضور یک سومی و یا دور کاری افراد در معرض خظر که از آبان ماه قرار بود در بسیاری از  ارگان‌های دولتی اجرا شود گلایه‌مندند بودند و میگویند ابتدا باید زنده بمانیم تا کارها روی زمین نماند.

در همین راستا نظرسنجی این هفته "نفتی‌ها" به همین موضوع اختصاص یافته است و از شما مخاظبین عزیز خواسته ایم تا نحوه برخورد و تعامل مدیران بالادست خود را نسبت به محدودیتهای ناشی از شیوع ویروس کرونا در سطح کشور و حضور یک سومی کارکنان در مجموعه‌ها از ابتدای آذرماه را اعلام کنید.

شما مخاطبین عزیز "نفتی‌ها" می‌توانید برای شرکت در این نظرسنجی اینجا کلیک کنید.

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/39566

کلیدواژه

محدوديت‌ کرونایی

اخبار مرتبط

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها