نفت / شناسه خبر: 229910 / تاریخ انتشار : 1403/3/26 12:01
|

پتروشیمی فن آوران موفق به دریافت تندیس نقره ای نهمین جایزه ملی مدیریت انرژی شد

شرکت پتروشیمی فن آوران تندیس نقره ای نهمین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی به شرکت پتروشیمی فن آوران تعلق گرفت.این تندیس در راستای انجام موفق پروژه زیست محیطی و بهینه سازی مصارف حامل های انرژی...

نفتی ها /به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پتروشیمی فن آوران تندیس نقره ای نهمین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی به شرکت پتروشیمی فن آوران تعلق گرفت.این تندیس در راستای انجام موفق پروژه زیست محیطی و بهینه سازی مصارف حامل های انرژی به حسین رفیق دوست مدیر عامل این شرکت اهدا گردید.

پتروشیمی فن آوران با پروژه بازگردانی هیدروژن پرج به رینگ سوخت واحد متانول در این جایزه شرکت و تندیس نقره ای نهمین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی را از آن خود کرد. در این طرح هیدروژن پرج به رینگ سوخت ریفرمر واحد متانول برگشت داده می شود و از این طریق مصرف گاز طبیعی سوخت ریفرمر کاهش می یابد. این فرآیند گامی مهم در راستای بهینه‌سازی مصارف گاز طبیعی در این شرکت بشمار می رود.
مدیریت حامل های انرژی در راستای اهتمام به اصول توسعه پایدار همواره مد نظر کلیه ارکان مدیریتی و کارکنان شرکت پتروشیمی فن آوران قرار داشته و از اهم زیرساخت های مد نظر در تدوین استراتژی های کلان و وظیفه ای این شرکت توجه به بهینه سازی مصارف حامل های انرژی قابل ذکر است.

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/229910

کلیدواژه

شرکت پتروشیمی فن آوران

اخبار مرتبط

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها