نفت / شناسه خبر: 219899 / تاریخ انتشار : 1403/3/24 11:06
|

اهدای تندیس سیمین نهمین جایزه ملی مدیریت انرژی به مدیرعامل شرکت پتروشیمی فن آوران

در جریان برپایی همایش پایانی نهمین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی تندیس سیمین نهمین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی به شرکت پتروشیمی فن آوران تعلق گرفت.

نفتی ها /به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پتروشیمی فن آوران صبح امروز در جریان برپایی همایش پایانی نهمین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی تندیس سیمین نهمین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی به شرکت پتروشیمی فن آوران تعلق گرفت.
این جایزه در راستای انجام موفق پروژه‌های صرفه جویی انرژی نظیر برگردان گاز هیدروژن پرج به رینگ سوخت در ریفرمر واحد متانول این شرکت، به دکتر رفیق دوست نائب رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل این شرکت اهدا شد.
شایان ذکر است که در این طرح هیدروژن پرج به رینگ سوخت ریفرمر واحد متانول برگشت داده می‌شود و از این طریق مصرف گاز طبیعی سوخت ریفرمر کاهش می‌یابد. این فرآیند گامی مهم در راستای بهینه‌سازی مصارف گاز طبیعی در این شرکت بشمار می‌رود.
حسین رفیق دوست در این ارتباط گفت: مدیریت حامل‌های انرژی در راستای اهتمام به اصول توسعه پایدار، همواره مد نظر کلیه ارکان مدیریتی و کارکنان شرکت پتروشیمی فن آوران قرار داشته و از اهم زیرساخت‌های مد نظر در تدوین استراتژی‌های کلان و وظیفه‌ای این شرکت همواره توجه به بهینه سازی مصارف حامل‌های انرژی بوده است.
وی با اشاره به اهمیت موضوع صیانت از منابع انرژی، افزایش بهره‌وری و تضمین رقابت پذیری تولیدات را از اهم مسئولیت‌های راهبردی پتروشیمی فن آوران عنوان کرد.
رفیق دوست، نمود دستاورد‌های بارزی، چون پروژه برگشت گاز هیدروژن به رینگ سوخت را از این جمله برشمرد و نوید پروژه‌های در دستور کار با ارزش آفرینی و بهینه سازی مصارف حامل‌های انرژی را در شرکت پتروشیمی فن آوران در آینده نزدیک داد.

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/219899

کلیدواژه

حسین رفیق دوست

شرکت پتروشیمی فن آوران

اخبار مرتبط

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها