نفت / شناسه خبر: 84279 / تاریخ انتشار : 1401/6/30 12:21
|

اهداف تولیدی نفت و گاز مارون در نیمه نخست ۱۴۰۱ محقق شد

سرپرست شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مارون اعلام کرد این شرکت موفق به تحقق ۱۰۱ درصدی برنامه ابلاغی شرکت ملی نفت ایران برای تولید نفت خام خود را در ۶ ماه نخست امسال شد.

نفتی ها /سرپرست شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مارون اعلام کرد این شرکت موفق به تحقق ۱۰۱ درصدی برنامه ابلاغی شرکت ملی نفت ایران برای تولید نفت خام خود را در ۶ ماه نخست امسال شد.

قباد ناصری ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای جنگ تحمیلی در آستانه فرارسیدن هفته دفاع مقدس، توانمندی امروز صنعت نفت و رسیدن به مقصد خوداتکایی را نتیجه جانفشانی شهدا و ایثارگران دانست و گفت: خوشبختانه به‌رغم تنگناهای اقتصادی و شرایط خاص عملیاتی موفق شدیم به اهداف تولیدی خود و حتی فراتر از آن دست یابیم.
 
وی افزود: به‌منظور حفظ ایمنی و محیط زیست پیرامون تأسیسات شرکت، پروژه ایمن‌سازی  ۱۶ کیلومتر از خطوط  لوله زیرزمینی ۶ اینچ مایعات اصلی و ۱۴ اینچ گاز اصلی ایستگاه‌های تقویت فشار گاز شرکت را در دستور کار قرار دادیم که در موعد مقرر پایان یافت.
 
سرپرست شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مارون با بیان اینکه خط یادشده روزانه ۴۰ میلیون فوت‌مکعب گاز آسماری مارون را از مجموعه‌های مارون۲ (آغاجاری) و مارون ۵ به ان‌جی‌ال ۷۰۰ و ۸۰۰ ارسال می‌کند، گفت: به‌دلیل مجاورت این خط با رودخانه جراحی و تعدادی روستا، ایمن‌سازی آن از اهمیت زیادی برخوردار بود تا هیچ‌گونه خطری جامعه پیرامونی تأسیسات فرآیندی را تهدید نکند.

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/84279

کلیدواژه

شهدای جنگ تحمیلی

مارون

شرکت بهره‌برداری

اخبار مرتبط

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها