نفت / شناسه خبر: 42210 / تاریخ انتشار : 1400/10/11 13:00
|

با هلدینگ خلیج فارس چه می‌کنید؟/ آقای پاکدست کشاندن جنگ قدرت به رسانه‌ها را تمام کنید!

یکی از تجار پرحاشیه در کنار یکی از مدیرانی که البته دستی نزدیک در احوالات صنعت پتروشیمی دارد در تلاشند تا با مطرح کردن گزینه های خود و تخریب گزینه‌های محتمل راه را برای یاران خود بازکنند.

نفتی ها /فیلم انتخاب مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس به سکانس حساس نزدیک شد. یکی از تجار پرحاشیه در کنار یکی از مدیرانی که البته دستی نزدیک در احوالات صنعت پتروشیمی دارد در تلاشند تا با مطرح کردن گزینه های خود و تخریب گزینه‌های محتمل راه را برای یاران خود بازکنند.
اخیرا یکی از نامزدهای کلیدی آنان تایید صلاحیت نشده و ۳ کاندیدای دیگر آنان نیز آنچنان از محبوبیت لازم برخوردار نیستند؛ اما قطعا کارشکنی و زدن اتهام به نامزدهای دیگر این پست بهترین راهکار برای نشاندن نامزدهای خودشان است. اما نباید فراموش کرد که مدیری که به پاکدستی معروف است این روزها در کنار تاجری دیده می‌شود که چندان شهرت مناسبی ندارد. اما به قول مدیر پاکدست مذکور در مواجهه با مخالفت برخی از نزدیکانش برای تعامل با این تاجر نه چندان خوشنام اینکه وی یک کارآفرین است و به همین منظور به اون بال و پر داده می‌شود. اما یک نکته کارشکنی‌های این تاجر و جلسات مکرر او با نمایندگان مجلس و تخریب نامزدهای محتمل برای پست ریاست هلدینگ خلیج فارس و شارژ برخی از رسانه‌ها هم مربوط به کارآفرین بودن اوست؟!
شاید لازم باشد از امروز با ایجاد یک اتحاد میان بدنه هلدینگ خلیج فارس به دنبال آن بود تا یکی از فرزندان این هلدینگ را بر این جایگاه نشاند تا حداقل یک فرزند هلدینگ برای آن پدری کند! چراکه قطعا تخریبهای فعلی نتیجه ای جزء تکرار سرنوشت اداره هلدینگ توسط دیگری نخواهد داشت؛ ۴ سال گذشته بیش از ۲۷ هزار پرسنل هلدینگ با انواع و اقسام نگرانیها و ناامنی‌های شغلی مواجه شده‌اند و شاید امروز باید به این مساله پایان داد. اما نباید فراموش کرد تخریب مدیران نامزد شده زیرمجموعه هلدینگ به معنای آمدن مدیری بیرون از هلدینگ برراس ریاست آن است که قطعا دود آن به چشم آقای تاجر و یا مدیر پاکدست نخواهد رفت این کارکنان این هلدینگ هستند که باید با تمام ناآرامی‌ها بازهم بجنگند و ببازند و ...
برهمین اساس باید تاکید کرد قطعا ادامه روند تخریب نامزدهای پیشنهادی هلدینگ خلیج فارس بالاخص مدیرانی که زیر مجموعه هلدینگ خلیج فارس هستند توسط این آقای پاکدست و تاجر مذکور منجر به افشاگری در "نفتی‌ها" خواهد شد که شاید آینده چندان خوشایندی را برای آنان رقم نزند!

پست الکترونیکی نفتی‌ها به نشانی naftiha.ir@gmail.com برای دریافت نقطه نظرات، پیشنهادها، انتقادها و شکایات شما به عنوان پل ارتباطی این پایگاه خبری – تحلیلی با شما مخاطبان عزیز، در دسترس قرار دارد که شما مخاطبین عزیز نفتی ها می‌توانید از این طریق با ما در ارتباط باشید.

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/42210

کلیدواژه

صنعت پتروشیمی

نامزدهای پیشنهادی هلدینگ خلیج فارس

اخبار مرتبط

نظرات شما

3 نظر
ناشناس / 1400/10/16 - 17:43
شاهمیرزایی جان یعنی واقعا توان برکناری فردی بی تخصص و مترویی ج.ر ندارید؟هر روز تهمت میزنند که مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس یا به آقای رئیسی وصل است یا رهبر معظم انقلاب.اصلا اینطور نیست فقط شماها توان برکناری فردی که هیچ سودی برای هلدینگ سنگین و بزرگ پتروشیمی خلیج فارس ندارد را ندارید!!!!
rateup 0
 ratedown 0
ناشناس / 1400/10/12 - 18:22
فعلا که جعفر ربیعی در حال راه انداختن دعوای صوری با تعدادی از مدیرعاملان پتروشیمی های زیرمجموعه خود است که بر سر صندلی خود با عوام فریبی بمانند و چند سال دیگر بر این پتروشیمی ها ریاست پشت پرده کند
rateup 3
 ratedown 0
ناشناس / 1400/10/11 - 18:34
درود بر شما.هر کش باشد بهتر از جعفر ربیعی و یارانش هستند فقط یاران ربیعی که هم اکنون مدیرعاملان پتروشیمی های زیر مجموعه هستند شناسایی کنید چون فرقی نمیکند او باشد یا یارش!!!
rateup 4
 ratedown 1

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها