نفت / شناسه خبر: 41461 / تاریخ انتشار : 1400/7/18 10:34
|

پای مسوولان هلدینگ خلیج فارس گیر کرد؟ / چرا مجمع امروز این شرکت برهم خورد؟

بنابرآنچه میان برخی از کارکنان این مجموعه ردوبدل می‌شود ظاهرا سهامداران عدالت حاضر به امضای صورت‌های مالی این مجموعه نشده اند و همین امر باعث برهم خوردن این مجمع گردیده است.

نفتی ها /مجمع عمومی عادی سالیانه و عمومی فوق العاده شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، امروز در حالی آغاز بکار کرد که دقایقی پس از قرائت قرآن و استقرار هیات رییسه در یک اقدام قابل تامل به دستور شورای عالی بورس به مدت یک هفته اعلام تنفش کرد!
دراین بین اگرچه در اطلاعیه رسمی این شرکت بر اعلام‌ مصوبه شورای عالی بورس در خصوص تمدید مالکیت و مدیریت سهام عدالت توسط دستگاه‌های مادر تخصصی با توجه به دستور وزیر اقتصاد تاکید گردیده اما شایعات انتشار یافته حکایتی دیگر دارند. بنابرآنچه میان برخی از کارکنان این مجموعه ردوبدل می‌شود ظاهرا سهامداران عدالت حاضر به امضای صورت‌های مالی این مجموعه نشده اند و همین امر باعث برهم خوردن این مجمع گردیده است.
 این درحالی است که طی روزهای گذشته بحث فساد بارز مالی در هلدینگ خلیج فارس به شدت مطرح گردیده و برخی از ورود جدی برخی از نهادهای نظارتی و البته برخی از مسوولان دولت به این امر خبرداده اند. ازسویی دیگر معرفی این هلدینگ به عنوان حیاط خلوت جدی زنگنه و یارانش نیزبر شدت موضوع افزوده است!

پست الکترونیکی نفتی‌ها به نشانی naftiha.ir@gmail.com برای دریافت نقطه نظرات، پیشنهادها، انتقادها و شکایات شما به عنوان پل ارتباطی این پایگاه خبری – تحلیلی با شما مخاطبان عزیز، در دسترس قرار دارد که شما مخاطبین عزیز نفتی ها می‌توانید از این طریق با ما در ارتباط باشید.

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/41461

کلیدواژه

شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس

هلدینگ خلیج فارس

اخبار هلدینگ خلیج فارس

انتصاب مدیرعامل جدید هلدینگ خلیج فارس

مدیرعامل جدید هلدینگ خلیج فارس

نظرات شما

4 نظر
ناشناس / 1400/7/20 - 00:03
فاسدترين هلدينگ كه آدم سالم توش پيدا نمي شه
rateup 4
 ratedown 3
ناشناس / 1400/7/19 - 20:58
باید با همه مدیران هلدینگ و رفقای انها که مدیرعامل پتروشیمی های انها هستند برخورد بشه اگه دولت و مجلس انقلابی هستند
rateup 2
 ratedown 1
تقی / 1400/7/18 - 15:31
اگر مملکت صاحب داشته باشه نباید بگذارند مدیران هلدینگ خلیج فارس و مدیر عامل های بازنشسته آنها به راحتی بروند
rateup 2
 ratedown 1
Marya / 1400/7/26 - 12:23
این حرف های کیلویی فاقد ارزشناین نفتی ها هم که هر چی کامنت ما میذاریم رو تایید نمیکنه. به نظرم این اگر رسانه است که باید اجازه صحبت بده؛ اگرم رسانه نیست و پول میگیره که فقط حرف غیبتی بزنه که خب هیچی. تکلیفش روشنه که به این میگن فساد
rateup 1
 ratedown 1

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها