نفت / شناسه خبر: 41305 / تاریخ انتشار : 1400/6/24 08:08
|

ابهامی بزرگ در حکم جدیدکرباسیان / موضوع چیست؟

در حکم مشاور کرباسیان، هیچگونه اشاره ای به نوع مشاوره فرد مذکور نشده به زبانی ساده تر به هیچ وجه مشخص نیست این فرد ناشناخته در نفت، قراراست چه مشاوره‌ای به کرباسیان بدهد؛!

نفتی ها /آذرجزایری: از یک سو کرباسیان از هر راهی تلاش دارد تا عدم تمایل خود برای ادامه مدیریت در شرکت ملی نفت را بوق و کرنا کند و رسما اقدام به نامه نگاری می‌کند تا به وزیرنفت سیزدهم یادآور شود که هر چه زودتر باید جایگزینش انتخاب گردد؛ اما ازسویی دیگر دوشنبه هفته جاری، اقدام به زدن حکم در  برای فردی به عنوان مشاور خود می‌کند! مساله ای که باعث تعجب همگان گردیده اما این تنها دلیل این حیرت نیست؛ چراکه چند نکته در حکم زده شده توسط  مدیرعاملی که امروز وفردا باید با این شرکت خداحافظی کند، دیده می‌شود!
ابتدا آنکه در حکم مشاور کرباسیان، هیچگونه اشاره ای به نوع مشاوره فرد مذکور نشده به زبانی ساده تر به هیچ وجه مشخص نیست این فرد ناشناخته یا در خوشبینانه‌ترین حالت کم شناخته شده در نفت، قراراست چه مشاوره‌ای به کرباسیان بدهد؛ در حالیکه در تمامی حکم‌های مشاوره کرباسیان برای افراد دقیقا بر مسوولیت فرد مذکور اشاره گردیده به عنوان مثال در یک حکم انتصاب وی قید گردیده فرد مذکور به عنوان مشاور مدیرعامل در مسوولیت‌های اجتماعی منصوب می‌گردد، در حالیکه دراین حکم هیچگونه اشاره ای به این نکته نشده است!
همچنین دراین حکم بر تجارت ارزشمند و تخصص این فرد اشاره گردیده که مشخص نیست فردی که کمتر کسی آن را می‌شناسد قراراست چه تجارب درخشانی را در دقایق آخر کار مدیرعامل فعلی شرکت ملی نفت در اختیارش قرار بدهد!
این موضوع به کمی شوخ طبعی بدنه نفت نیز آمیخته شده؛ اکثر کارشناسان و کارکنان نفت روز گذشته دراین خصوص به شوخی متوصل شده و تاکید می‌کردند شاید کرباسیان روش خداحافظی و طی کردن مراحل تودیع را از خاطر برده و مشاور مذکور برای آموزش این روش به خدمت گرفته شده باشد!
اما از شوخ طبعی بدنه نفت بگذریم این حکم آن هم در شرایطی که وزیر نفت هنوز هم برای این پست فکری نکرده یک چیز در ذهن متواتر می‌سازد و آن تکلیف وزارت نفت برای زدن چنین حکمی است! که درصورت صحت آن باید کمی نگران آینده نفت و حضور این مشاور جدید بود؛ چراکه عدم شناخت لازم بدنه کارشناسی نفت نسبت به فرد مذکور این نگرانی را افزون می‌سازد که نقش این فرد در فردای نفت چه خواهد بود؟

پست الکترونیکی نفتی‌ها به نشانی naftiha.ir@gmail.com برای دریافت نقطه نظرات، پیشنهادها، انتقادها و شکایات شما به عنوان پل ارتباطی این پایگاه خبری – تحلیلی با شما مخاطبان عزیز، در دسترس قرار دارد که شما مخاطبین عزیز نفتی ها می‌توانید از این طریق با ما در ارتباط باشید.

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/41305

کلیدواژه

مسعود کرباسیان

شرکت ملی نفت

اخبار مرتبط

نظرات شما

1 نظر
افرا / 1400/6/24 - 16:37
اینها کسانی هستند که از بدنه روحانی جان هستند لعنت خدا بر اشخاصی که نفت رو همچون بورسی که 30 م پول منو به فنا داد باشد. اینها رو باید به عنوان مفسد ارشد کشور به همراه رییس دولتشان به که کشور را به ذلت کشانده اند
rateup 0
 ratedown 0

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها