نفت / شناسه خبر: 41267 / تاریخ انتشار : 1400/6/20 12:25
|

از ۴ مدیر استعلام گرفته ۲ تن رد صلاحیت شدند!/ یک معاون و قائم مقام وزارت نفت انتخاب شدند!

بنابر اخبار موثق، از ۴ تن از مدیران ارشد پیشنهادی وزارت نفت به نهادهای حراستی ۲ تن ازاین افراد تایید صلاحیت شدند!

نفتی‌ها /بنابر اخبار موثق، از ۴ تن از مدیران ارشد پیشنهادی وزارت نفت به نهادهای حراستی ۲ تن ازاین افراد تایید صلاحیت شدند!
سالاری برای پست معاونت پالایش و پخش فرآورده های نفتی وزارت نفت و عبدالحسین بیات برای تکیه بر صندلی قائم مقامی این وزارتخانه مورد تایید نهادهای حراستی قرارگرفتند و به زودی بنابر استعلام صورت گرفته حکم ماموریت آنان در سمت‌های مذکوراز سوی اوجی صادر خواهد شد!
ازسویی دیگر مجید چگینی برای معاونت گاز وزارت نفت و خجسته مهر برای معاونت نفت و مدیرعاملی شرکت ملی نفت بنابر صلاحدید این نهادها رد صلاحیت شدند. اگرچه باید تاکید کرد رد صلاحیت این افراد تنها برای تصدی پست مذکور بررسی گردیده به نحویکه در خصوص مجید چگینی بر عدم تجربه وی در صنعت گاز تاکید شده است. دراینصورت باید گفت این افراد امکان دارد برای پستهای مدیریتی دیگر مورد تایید قرار بگیرند؛ اما آنچه مشخص است افراد مذکور فعلا موفق در کسب تایید نهادهای حراستی نبوده اند و باید دید آیا وزیرنفت برای سمت‌های دیگری این افراد را معرفی خواهد کرد؟

پست الکترونیکی نفتی‌ها به نشانی naftiha.ir@gmail.com برای دریافت نقطه نظرات، پیشنهادها، انتقادها و شکایات شما به عنوان پل ارتباطی این پایگاه خبری – تحلیلی با شما مخاطبان عزیز، در دسترس قرار دارد که شما مخاطبین عزیز نفتی ها می‌توانید از این طریق با ما در ارتباط باشید.

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/41267

کلیدواژه

مدیران ارشد پیشنهادی وزارت نفت

شرکت ملی نفت

عبدالحسین بیات

اخبار مرتبط

نظرات شما

1 نظر
رضا / 1400/6/28 - 10:55
چگنی مدیرعامل شرکت گاز ایران شد
rateup 0
 ratedown 0

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها