نفت / شناسه خبر: 40634 / تاریخ انتشار : 1400/2/28 16:13
|

سیستم مالی شرکت ملی نفت ایران به روزرسانی شد

معاون مدیر امور مالی شرکت ملی نفت ایران گفت: سیستم‌های مالی شرکت ملی نفت از سال ۱۳۶۳ بر مبنای FRAME MAIN ایجاد شده بود که نوسازی شد.

نقتی ها /معاون مدیر امور مالی شرکت ملی نفت ایران گفت: سیستم‌های مالی شرکت ملی نفت از سال ۱۳۶۳ بر مبنای FRAME MAIN ایجاد شده بود که نوسازی شد.

سیدمحسن جمالی، معاون مدیر امور مالی شرکت ملی نفت ایران، در نخستین نشست آموزشی راهبری سامانه جامع مدیریت مالی که با حضور کارکنان مدیریت امور مالی، فاوا و مشاوران معاونت پژوهشی دانشگاه تهران برگزار شد، گفت: ایجاد تغییرات جامع در سیستم مالی و راه‌اندازی یک سیستم مالی یکپارچه و به‌روز از سال‌های گذشته در دستور کار بود، از این رو کمیته‌ای متشکل از نمایندگان مدیریت‌های امور مالی و فناوری اطلاعات و ارتباطات و شرکت‌های فرعی و مدیریت‌های تابع تشکیل و مقرر شد سیستم‌ها بازنویسی و روزآمد شود.

وی افزود: شرکت ملی نفت ایران در همان سال‌ها به‌منظور ارتقای سیستم مالی همگام با تغییرات به‌وجودآمده در قوانین کشور و نیازهای سازمان‌ها و نهادهای مرتبط با شرکت نفت در بهره‌گیری از دولت الکترونیک و ایجاد داشبوردهای مدیریتی جز و کلان، اجرای سیستم طرح جامع سامانه ERP را در دستور کار قرار داد.

به گفته معاون مدیر امور مالی شرکت ملی نفت ایران، جمع‌بندی حاصل از اجرای سیستم طرح جامع سامانه ERP به اینجا رسید که ما باید سیستم مالی جدیدی ایجاد کنیم و در بحث ساختار حساب‌ها، تغییرات اساسی به‌وجود آوریم. نگرشی که ما در بحث ساختار مالی داریم این است که از جز به کل برسیم، اما در سیستم جدید از کل به جز می‌رسیم.

مهر

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/40634

کلیدواژه

شرکت ملی نفت ایران

سامانه ERP

دولت الکترونیک

اخبار مرتبط

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها