نفت / شناسه خبر: 40627 / تاریخ انتشار : 1400/2/28 08:08
|

یک سفر پر حاشیه دیگر به عسلویه رقم خورد/ مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس عصبانی است؟

بسیاری از کارشناسان معتقدند: افشای نقشه آقای مدیرعامل در خصوص رسمی‌های کل مجموعه این هلدینگ مهم در بهمن ماه سال گذشته منجر به هوشیار شدن نیروهای رسمی و بهم خوردن برنامه زمان بندی انتخاباتی ربیعی گردید

نقتی ها /سفر دیروز مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس و همراهان به عسلویه که به اذعان بسیاری از کارشناسان، می‌توان آن‌را  کارناوال ناامیدی نامید، در شرایطی انجام شد که سایه سنگین حواشی مختلفی که این روزها هلدینگ خلیج فارس با آن دست به گریبان است بر این سفر و حال وهوای مسافرانش مستولی گردیده بود.
شنیده ها حکایت از آن دارد که مدیرعامل مترویی هلدینگ خلیج فارس در دیدار با نمایندگان نیروهای رسمی نفتی در عسلویه ، از عزم خود برای اداره کاری نمودن آن‌ها ، إعمال نکردن ارزشیابی سالیانه کارکنان رسمی و عدم پرداخت وجوه نفت کارت از این پس سخن به میان آورده است. در حالیکه بسیاری از کارشناسان این اظهارات را ناشی از عصبانی بودن این مدیرعامل طی این سفر می‌دانند و معتقدند به هم خوردن برنامه‌های این مدیر باعث گردیده تا در مواجهه با دغدغه‌های کارکنان از پاسخ‌های غیرعرف در میان مدیران و مدنظر قرار ندادن مصلحت‌های مدبرانه بهره ببرد!
این درحالی است که بسیاری از کارشناسان معتقدند: افشای نقشه آقای مدیرعامل در خصوص رسمی‌های کل مجموعه این هلدینگ مهم در بهمن ماه سال گذشته که مغایر تمامی تعهدات قانونی این هلدینگ و تضییع کننده حق و حقوق و خصوصأ امنیت شغلی این کارکنان و خانواده‌های آنهاست منجر به هوشیار شدن نیروهای رسمی و بهم خوردن برنامه زمان بندی انتخاباتی ربیعی گردید چرا که طرح اداره کاری کردن نیروهای رسمی با هدف بازنشستگی فوری نیروهای باسابقه و استخوان خرد کرده هلدینگ و جایگزینی آنها تا پیش از انتخابات ریاست جمهوری با استخدام  نیروهای نزدیک به جریان‌های مختلف سیاسی برای تضمین حضور آقای مدیرعامل در رأس هلدینگ خلیج فارس در دولت آینده بود تا جاییکه کارشناسان اعتقاد دارند تلاش این مدیرعامل از مترو کوچ کرده به پتروشیمی  برای ملاقات با کاندیداهای مختلف ریاست جمهوری که البته به نظر می‌رسد سعی در مخفی کردن این ملاقات‌ها داشته اما اخیرا در رسانه‌های مختلف اطلاع رسانی گردیده نیز در همین راستا بوده است.
مزید بر همه این موارد ، مطرح شدن طرح تحقیق و تفحص هلدینگ خلیج فارس در مجلس شورای اسلامی و نگرانی‌ها در خصوص احتمال عدم رعایت قوانین و یا تخلفات احتمالی در این هلدینگ باعث گردیده است تا آقای مدیرعامل در عسلویه با عصبانیت از آرزوها و برنامه‌های از دست رفته اش بگوید گویی می‌داند که زمان برایش به انتهای کار رسیده است!

پست الکترونیکی نفتی‌ها به نشانی naftiha.ir@gmail.com برای دریافت نقطه نظرات، پیشنهادها، انتقادها و شکایات شما به عنوان پل ارتباطی این پایگاه خبری – تحلیلی با شما مخاطبان عزیز، در دسترس قرار دارد که شما مخاطبین عزیز نفتی ها می‌توانید از این طریق با ما در ارتباط باشید.

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/40627

کلیدواژه

مديرعامل هلدينگ خليج فارس

جعفر ربیعی

اخبار مرتبط

نظرات شما

5 نظر
مرسلی / 1400/3/15 - 12:22
آفرین نفتی ها آفرین.....دقیقا زدی به هدف الان در پتروشیمی های زیرمجموعه خصوصا آریاساسول و پتروشیمی بوشهر در حال استخدام نیروهای نزدیک به دولت آینده و همچنین دوستانشان هستند.البته یکسال هست اینکار زا شروع کرده اند با حمایت تولایی
rateup 0
 ratedown 0
بزرگمهر ارسلانی / 1400/3/2 - 09:01
کل دعوا سر چیه؟! ""اداره کاری نمودن رسمی ها،إعمال نکردن ارزشیابی سالیانه کارکنان رسمی و عدم پرداخت وجوه نفت کارت"" یعنی حدود چهارمیلیون تومن از حقوق متوسط پنجاه میلیونی رسمی هاکم خواهد شد.ولی یکی نیست به درد نیروهای خدماتی،قراردادی مستقیم و موقت و کوفت و زهرماری که بدون هیچ پشتوانه و تضمینی در این صنعت مشغول بکار هستند برسه!! نیروی قراردادی و خدماتی ماه به ماه باید توسط کارفرما تایید بشه، اگر مرخصی بره معلوم نیست جاش رو از دست نده! ولی رسمی ها همه چی رو با هم دارن! بازم بیشتر میخوان! شایستگی چی رو میخوان هرسال بگیرن!!؟؟ دور وبر ما کم کم یکسال مرخصی بدون حقوق میرن و در برگشت ارتقا هم میگیرن!! درود بر ربیعی چه مترو و چه از هرجای دیگه ای اومده واقعا مرده!!
rateup 0
 ratedown 4
کارمند نوری / 1400/2/28 - 10:29
سلام آنچه که ما از ملاقات نماینده کارکنان رسمی در فایل صوتی ارسالی ایشان شنیدیم , این بود که ملاقات در فضایی آرام و با حفظ احترام متقابل برگزار شده است . هر چند ما به برخی گفته های ایشان اعتراض داریم و بسیار نگران وضعیت فعلی و آینده شغلی خود به دلیل عدم شفافیت تصمیمات ایشان هستیم , اما بکار بردن واژه های نامناسب و زدن برچسبهای مختلف که صحت آنها نامشخص بوده و مخلوط نمودن با این خبر را اقدامی ناجوانمردانه و بدور از اخلاق رسانه ای می دانم . لذا به سهم خود درخواست تصحیح و انتشار خبر بدون ایجاد حواشی دارم .
rateup 3
 ratedown 9
مرسلی / 1400/3/15 - 12:24
یکسال دیگه مدیرعامل هلدینگ باشه میبینیم اشک چشمای شمارو
rateup 0
 ratedown 0
هادی / 1400/2/28 - 09:58
یک مدیرعامل بیخود و عامل ترویج فساد و رانت
rateup 8
 ratedown 3

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها