نفت / شناسه خبر: 40427 / تاریخ انتشار : 1400/1/23 08:03
|

گزارش "نفتی‌ها" از گلایه کارگری / حال کارگران میدان نفتی یادآوران خوب نیست؟

برخی از کارگران فعال دراین میدان با ارسال نامه‌ای به ایمیل "نفتی‌ها" خواستار پیگیری تبعیض‌هایی چون افزایش روند جذب نیروهای غیربومی دراین منطقه و تعدیل نیروهای بومی شده اند!

نفتی ها /کمتر از یکسال از زمانیکه خبر خودکشی یکی از کارگران فعال در میدان نفتی یادآوران رسانه ای شد می‌گذرد؛ حال پس ازاین مدت برخی از کارگران فعال دراین میدان با ارسال نامه‌ای به ایمیل "نفتی‌ها" خواستار پیگیری تبعیض‌هایی چون افزایش روند جذب نیروهای غیربومی دراین منطقه و تعدیل نیروهای بومی شده اند!
روندی که به اذعان این کارگران بارها و بارها از طریق نامه نگاری‌های مختلف به اطلاع وزیر نفت رسانده شده اما تا کنون پاسخی در خصوص آن دریافت نکرده اند. آنطور که این کارگران نوشته اند اخیرا ۱۶ نیروی بومی فعال دراین میدان نفتی اخراج و کارکنانی از شهرهای دیگر به جای آنان جذب شده اند!
این کارگران با تاکید براینکه مشکلات کارگری دراین میدان ۲ تا ۳ سالی است که افزایش چشمگیری یافته تاکید کردند نحوه برخورد نماینده پیمانکار با نیروی انسانی قابل قبول نیست و خواستار توجه ویژه نهادهای نظارتی به نحوه توسعه میدان نفتی یادآوران بالاخص نحوه تعامل با نیروی انسانی دراین میدان شدند.
این نظر کارگران در حالی منتشر می‌گردد که پیمانکاراین میدان شرکت متن است که براین اساس "نفتی‌ها" اعلام آمادگی می‌کند که در صورت پاسخ شفاف مسوولان متن به این گلایه های کارگری توضیحات آنان را جهت روشن سازی موضوع و رفع ابهامات موجود در نحوه عملکرد این شرکت بالاخص برای کارگران فعال دراین منطقه منتشر نماید.

پست الکترونیکی نفتی‌ها به نشانی naftiha.ir@gmail.com برای دریافت نقطه نظرات، پیشنهادها، انتقادها و شکایات شما به عنوان پل ارتباطی این پایگاه خبری – تحلیلی با شما مخاطبان عزیز، در دسترس قرار دارد که شما مخاطبین عزیز نفتی ها می‌توانید از این طریق با ما در ارتباط باشید.

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/40427

کلیدواژه

کارگران میدان نفتی یادآوران

اخبار مرتبط

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها