نفت / شناسه خبر: 40401 / تاریخ انتشار : 1400/1/18 08:03
|

برترین معاون وزیر نفت در سال ۹۹ چه کسی بود؟

پایگاه تحلیلی خبری "نفتی ها" در اولین نظر سنجی سال ۱۴۰۰ خود از شما متخصصین و فعالان این حوزه، می‌خواهد تا نظر خود را درباره عملکرد چهار معاون وزیر نفت اعلام کنید.

نفتی ها /در همان سال نخستی که زنگنه بار دیگر به عنوان وزیر نفت دولت روحانی وارد میدان شد،در یک برنامه تلویزیونی در پاسخ به این پرسش که " آیا می‌دانید در یکسال اخیر در صنعت نفت به طور متوسط روزانه بیش از یک مدیر تغییر کرده‌ است؟ گفت: حالا به فرض اینکه روزی یک مدیر هم تغییر کرده باشد، یک گروه از افرادی که صلاحیت نداشته و بدون بلیط سوار اتوبوس شدند را عوض کرده و افراد با صلاحیت را جایگزین کردیم. نکته اما اینجاست که این سخن وزیر نفت در حالی  زده شد که هنوز هم که هنوز است و با این که مدت کوتاهی تا پایان دولت مانده انتقاد از  انتصابات زنگنه پا برجاست از سویی دیگر اما خود وزیر به شدت موافق انتخاب هایش است .

 در این میان اما بررسی نحوه مدیریت چهار شرکت اصلی زیرمجموعه وزارت نفت،نیز به جهت تاثیر گذاری بالایی که دارند اهمیت زیادی دارد؛ در همین راستا پایگاه تحلیلی-خبری "نفتی‌ها" هم طبق روال سال گذشته در اولین نظرسنجی سال ۱۴۰۰ خود  را  به همین موضوع اختصاص داده است و از  شما  متخصصین و فعالان این حوزه، می‌خواهد تا نظر خود را درباره عملکرد  چهار معاون وزیر نفت اعلام کنید.

مسعود کرباسیان-معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران ، حسن منتظر تربتی - معاون وزیر و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران، علیرضا صادق آبادی - معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران و بهزاد محمدی - معاون وزیر و مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران ، چهار معاون و تفنگدار زنگنه درشرکت های زیر مجموعه وزارت نفت هستند که  در عین حالی که موافقان وزیر بر عملکرد مثبت این چهارمعاون تاکید دارند، بسیاری از رسانه ها و کارشناسان و دلواپسان این حوزه عملکرد این معاونین را نیز گه گاهی مورد انتقاد قرار می‌دهند.

لازم به ذکر است در نظرسنجی سال گذشته نیز که با استقبال بالای مخاطبان از لحاظ مشارکت مواجه شد، بهزاد محمدی - معاون وزیر و مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران با کسب ۶۱ درصد آرا  توسط  مخاطبین عزیز "نفتی‌ها" انتخاب شد. و تندیس "برترین معاون وزیر نفت در سال ۹۸ " را  دریافت کرد.

شما مخاطبین عزیز می‌توانید برای شرکت در این نظرسنجی اینجا کلیک کنید.

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/40401

کلیدواژه

معاون وزیر نفت

اخبار مرتبط

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها