پتروشیمی / شناسه خبر: 2836 / تاریخ انتشار : 1397/5/20 11:50
|

پتروشیمی ها ارز به بانک تجارت ندادند/به زودی جزئیات بیشتر از پشت پرده ها منتشر می‌شود!

برخی از پتروشیمی های کشور این روزها با فروش ارز خود به دو صرافی بزرگ تهران از فروش ارز به بانک هایی چون تجارت خودداری می‌کنند.

نفتی ها /برخی از پتروشیمی های کشور این روزها با فروش ارز خود به دو صرافی بزرگ تهران از فروش ارز به بانک هایی چون تجارت خودداری می‌کنند. در حال حاضر نیز بانک تجارت به دلیل نبود ارز لازم از اختصاص ارز به لیست عرضه شده در سامانه نیما خودداری می‌کند. این مشکلات در حالی است که طبق بررسی های خبرنگار "نفتی ها" با وجود مذاکره مسئولان بانک تجارت با بسیاری از این مسئولان از جمله هلدینگ خلیج فارس و دریافت قول مساعد مدیریت این مجموعه پس از گذشت دو هفته اما هنوز موفق به دریافت ارز نشده است.

اگرچه ارز چین به دلیل دارا بودن کارمزد بالا که 7 تا 8 درصد هزینه را تحمیل می‌کند از جمله ارزهایی است که پتروشیمی ها به راحتی در اختیار بانک ها از جمله بانک تجارت قرار می‌دهند اما ارزهایی چون یوروی اروپا و ارز دبی از جمله ارزهایی هستند که پتروشیمی ها ترجیح می‌دهند آن را در دو صرافی محبوب خود در تهران بفروش برسانند.

برهمین اساس خبرنگار "نفتی ها" در حال بررسی مذاکرات بانک تجارت با این شرکتهاست که با جزئیات بیشتر به زودی منتشر خواهد شد. دراین بین این دو صرافی " الف-الف با مدیریت ت " و " ز-ق" به زودی با ذکر جزئیات بیشتر از عملکردشان معرفی خواهند شد.

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/2836

کلیدواژه

هلدینگ خلیج فارس

حالیکه کارشناسان ارزیاب شرکت¬های بیمه

ارز دولتی

بانک تجارت

صرافی بزرگ تهران

نفتی ها

صرافی

هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها