پتروشیمی / شناسه خبر: 2582 / تاریخ انتشار : 1397/5/20 11:53
|

نفتی ها فاش می‌کند/ زیان میلیاردی یکی از شرکت های زیرمجموعه هلدینگ خلیج فارس که لاپوشانی شد

از هلدینگ خلیج فارس خبر می رسد برخی اقدام های صورت گرفته در یکی از شرکت های زیرمجموعه آن با ضرر و زیان های چند ده میلیارد تومانی همراه بوده است.

نفتی ها /از هلدینگ خلیج فارس خبر می رسد برخی اقدام های صورت گرفته در یکی از شرکت های زیرمجموعه آن با ضرر و زیان های چند ده میلیارد تومانی همراه بوده است. زیان هائی که بیشترین آسیب آن سهم سهامداران خرد و کسانی می شود که با اعتماد به شعار این شرکت که خود را سودآورترین هلدینگ کشور می دانست اقدام به خرید سهام آن کرده اند.

یکی از شرکتهای زیان ده هلدینگ خلیج فارس در عسلویه در زمان مدیریت سابق خود اقدام به ساخت یک دهکده تفریحی در زمینی در بوشهر می‌کند. بنابر شنیده ها، هزینه ای بالغ بر 20 تا 80 میلیارد تومان برای احداث این دهکده صورت می‌گیرد. چندی بعد مشخص می‌شود زمین دریافتی از استانداری بوشهر تنها براساس یک حرف و نه قراردادی مشخص صورت گرفته و باید زمین تحویل داده شود. ازسویی دیگر مصوبه هیات مدیره شرکت نیز برای این اقدام کسب نشده بود. بنابراین در حال حاضر تنها نتیجه این اقدام ضرر میلیاردی است که این شرکت زیان ده بر دوش هلدینگ خلیج فارس گذاشته اما صدایی از آن درنیامده است.

گزارشها حاکیست عملکرد بسیار ضعیف مدیرعامل قبلی این شرکت به گونه ای مسئله ساز شده بوده که پای نهادی های بازرسی و دیگر مراکز را نیز به میان کشانده است. هرچند مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس تلاش داشته هر طور شده بی سر و صدا مسائل را مشمول مرور زمان نماید تا در آستانه رسیدن به سال جدید مالی و برگزاری مجمع عمومی شاهد اعتراض سهامداران و ناتوانی از پاسخگوئی نباشد.

اخبار دریافتی از این شرکت زیرمجموعه هلدنیگ خلیج فارس بوِیژه پیرامون مواردی مانند هماهنگی در پرداخت های صورت گرفته با پیمانکاران و استخدام فرزندان و بستگان مدیرعامل و سپردن کارهای پیمانکاری به آنان بسیار است که در آینده منتشر خواهد شد.

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/2582

کلیدواژه

هلدینگ خلیج فارس

طرح های هلدینگ خلیج فارس

محصولات پتروشیمی هلدینگ خلیج فارس

انتصاب مدیرعامل جدید هلدینگ خلیج فارس

مدیرعامل جدید هلدینگ خلیج فارس

اخبار هلدینگ خلیج فارس

مدیر تولید هلدینگ خلیج فارس

هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس

نفتی ها

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها