نفت / شناسه خبر: 229920 / تاریخ انتشار : 1403/3/26 15:03
|

ایرانول از لوگو و محصولات جدید خود رونمایی کرد

ایرانول در آستانه عید سعید قربان از لوگو ، رنگ بشکه محصولات و سه محصول جدید دیزلی، دنده اتوماتیک و موتور سیکلت رو نمایی کرد.

نفتی ها /این شرکت با هدف تقویت ارزش ویژه برند و نوسازی هویت بصری، همزمان با معرفی سه محصول جدید، لوگوی خود را نیز پس از 22 سال، با حفظ طرح اصلی، طراحی مجدد و رونمایی کرد. در حوزه روغن موتور دیزلی، محصولی جدید با نام کارو دیزل "  Karow Diesel"با سطحی کیفی  API  CK-4 که جزء بالاترین سطوح کیفی معرفی شده در دنیا  بوده، برای استفاده در موتورهای دیزلی سنگین و مدرن مطابق با استاندارد سطح آلایندگی EURO 5 در دست تولید است.

شایان ذکر است، محصول جدید دیگر این شرکت، ایرانول  ATF VIروغن دنده اتوماتیک خودرو است که با استفاده از روغن پایه تمام سنتتیک و بهترین مواد افزودنی جهت استفاده در جعبه دنده های اتوماتیک 6 سرعته طراحی و به بازار عرضه می گردد. 

این گزارش می افزاید: محصول جدید، ایرانول موتورو 10w30 مخصوص روغن موتورسیکلت بنزینی چهارزمانه اتوماتیک بوده و با استفاده از روغن پایه نیمه سینتتیک و مواد افزودنی مرغوب، ویژه موتورسیکلت های چهارزمانه بنزینی کلاچ و دنده اتوماتیک (اسکوتر) در دست تولید است.

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/229920

کلیدواژه

ایرانول

مدیرعامل ایرانول

شرکت نفت ایرانول

پرونده ایرانول

اخبار مرتبط

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها