نفت / شناسه خبر: 84075 / تاریخ انتشار : 1401/6/8 10:39
|

بلاتکلیفی نیروی پیمانکاری شرکت نفت فلات قاره/ درحوزه ستادی این شرکت چه می‌گذرد؟

آنطور که شنیده می‌شود هم اکنون با عدم تعیین تکلیف قرارداد پیمانکاران خدماتی و نقلیه حوزه ستادی شرکت نفت فلات قاره موجب نارضایتی نیروی انسانی فعال دراین شرکت شده تا جاییکه...

نفتی ها /آنطور که شنیده می‌شود هم اکنون با عدم تعیین تکلیف قرارداد پیمانکاران خدماتی و نقلیه حوزه ستادی شرکت نفت فلات قاره موجب نارضایتی نیروی انسانی فعال دراین شرکت شده تا جاییکه نیروهای پیمانکاری شرکت "ا-ک"، که تا پیش از اردیبهشت ماه امسال به جهت وجود قرارداد پیمانکار با حوزه ستادی حقوق خود را ۲۸ هر ماه دریافت می‌کرده‌اند، به دلیل عدم تعیین پیمانکار جدید طی سه ماه گذشته با مشکلاتی دراین بخش مواجه بوده‌اند تا جاییکه ظاهرا تا امروز نیز حقوق ماه گذشته را دریافت نکرده و همین امر باعث ایجاد تنش‌هایی در مجموعه گردیده است.
دراین بین ظاهرا از اول اردیبهشت ماه سال جاری مدت زمان قرارداد پیمانکار نیروهای خدماتی به اتمام رسیده و با توجه به آنکه شش ماه قبل از پایان قرارداد پیمانکار مناقصه برگزار می‌شود؛ می‌بایست در تاریخ اول اردیبهشت ماه پیمانکار جدید فعالیت را آغاز می‌نموده که این مر محقق نشده است. ازسویی دیگر، با توجه به آنکه در برخی مواقع امضای قرارداد جدید به طول می‌انجامد معمولا بخش منابع انسانی شرکت‌ها با ترک تشریفات و یا اضافه نمودن الحاقیه به قرارداد پیمانکار قبلی به مدت ۲ تا ۳ ماه سعی بر تعیین و تکلیف وضعیت دارند اما متاسفانه طی ماه‌های گذشته چنین چیزی محقق نگردیده و هم اکنون تنها نتیجه این امر بلاتکلیفی نیروی انسانی است که ظاهرا بنابر شنیده‌ها تاکنون جواب مشخصی نیز دریافت نکرده اند.
به نظر میرسد ادامه روند فعلی میتواند به افزایش نارضایتیهای نیروی انسانی دامن زند و قطعا دود آن به چشم تنها شرکت نفت فلات قاره نخواهد رفت!

مخاطبین عزیز پایگاه خبری–تحلیلی نفتی‌ها؛ شما می‌توانید از طریق پست الکترونیک naftiha.ir@gmail.com و دایرکت پیج اینستاگرام نفتی‌ها به آدرس @NaftihaNews برای ارائه نقطه نظرات، پیشنهادها، انتقادها و سایر پیام‌های خود با ما در ارتباط باشید.

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/84075

کلیدواژه

شرکت نفت فلات قاره

اخبار مرتبط

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها