نفت / شناسه خبر: 83785 / تاریخ انتشار : 1401/5/5 08:55
|

توضیحات پترول در خصوص یک گزارش/ شفاف سازی در خصوص نقش قانعی در شرکتی دیگر!

روز گذشته گزارشی تحت عنوان " آیا قُبح تعارض منافع در هلدینگ خلیج فارس ریخته؟! / برای شرکت آتیه پردازان ظهور شریف چه می‌کنند؟ " در "نفتی‌ها" منتشر گردید که روابط عمومی شرکت پترول با ارائه توضیحاتی...

نفتی ها /روز گذشته گزارشی تحت عنوان " آیا قُبح تعارض منافع در هلدینگ خلیج فارس ریخته؟! / برای شرکت آتیه پردازان ظهور شریف چه می‌کنند؟ " در "نفتی‌ها" منتشر گردید که روابط عمومی شرکت پترول با ارائه توضیحاتی نسبت به شفاف سازی هر چه بیشتر اقدام نمود.
متن توضیحات این شرکت بدون هیچگونه دخل و تصرفی به شرح ذیل است.
مدیرعامل محترم سایت نفتی‌ها
با سلام
 احتراماً، عطف به خبر منتشره در تاریخ ۴/۵/۱۴۰۱ با موضوع "آیا قبح تعارض منافع در هلدینگ خلیج‌فارس ریخته و برای شرکت آتیه پردازان ظهور شریف چه می‌کنند؟" در خروجی وب‌سایت نفتی‌ها، ضمن ارسال جوابیه، خواهشمند است مقرر فرمایید موارد ذیل طبق ماده ۲۳ قانون مطبوعات در آن سایت درج شده و به اطلاع عموم برسد:
بر اساس سه آگهی منتشر شده در صفحه ۱۲روزنامه رسمی به تاریخ اول مهر ۱۳۹۹، آقای رشید قانعی به استناد صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده مورخ ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ از این شرکت خارج شده و سهامدار و عضو هیات مدیره این شرکت نمی باشد.
همچنین در این مجمع اعضای جدید هیات مدیره انتخاب و به صورت قانونی ثبت شده‌اند. طبیعتا خروج افراد از هیات مدیره‌ها و ترکیب سهامداران، همه آثار حقوقی مسئولیت در این شرکت‌ها را از فرد سلب نموده و از سوی دیگر تمامی فعالیت‌های صورت گرفته در شرکت مبتنی بر قوانین موضوعه کشور از جمله قانون تجارت و سایر قوانین و مقررات مربوطه می‌باشد.
ضمن تشکر از توجه آن  رسانه محترم لازم است رسانه‌های محترم پیش از انتشار مطالبی که ممکن است به دلیل نقص اطلاعات سبب ارائه برداشت‌های ناصحیح و نادیده‌گرفتن تلاش‌ها و اقدام‌های زیربنایی در حال اجرا در کشور شود، با مطالعه بیشتر و کسب اطلاعات کامل‌تر از مسئولان، گزارش‌های خبری دقیق‌تری به افکار عمومی ارائه دهند تهیه مطالب خلاف واقع بر اساس ادعاهای یک‌سویه آنان، نتیجه‌ای جز تضعیف اعتماد عمومی ندارد.
با تشکر

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/83785

کلیدواژه

پترول

اخبار مرتبط

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها