نفت / شناسه خبر: 42147 / تاریخ انتشار : 1400/10/1 08:04
|

عملکرد ۱۰۰ روزه وزیر نفت دولت سیزدهم را چگونه ارزیابی می‌کنید؟

اما اهمیت این وزارتخانه با توجه به نفتی بودن اقتصاد کشور و حضور کارکنان صنعت نفت در خط مقدم جنگ اقتصادی علیه آمریکا بیش از سایر وزارتخانه‌ها در فضای رسانه‌ای مورد بحث و بررسی قرار گرفته است.

نفتی ها /وزارت نفت دولت سیزدهم در سه ماه نخست آغاز به‌کار خود روزهای پر فراز و نشیب . بعضا عجیبی را از سر گذرانده است؛ از سفرهای استانی جواد اوجی، وزیر نفت به مناطق نفتی و گازی کشور تا وعده‌های امیدبخش او به مردم این مناطق در حوزه مسئولیت اجتماعی، ایجاد اختلال در سامانه هوشمند سوخت تا حل بحران و  امضای قرارداد سه‌جانبه سوآپ گاز با ترکمنستان و آذربایجان و اقدام‌های انجام‌شده در حوزه نیروی انسانی صنعت نفت و بالا گرفتن اعتراضات برخی از نیروهای انسانی در خصوص قراردادهای کاریشان.

از سویی دیگر اما اهمیت این وزارتخانه با توجه به نفتی بودن اقتصاد کشور و حضور کارکنان صنعت نفت در خط مقدم جنگ اقتصادی علیه آمریکا بیش از سایر وزارتخانه‌ها در فضای رسانه‌ای مورد بحث و بررسی قرار گرفته است.

حالا هر چند هنوز برای قضاوت درباره عملکرد وزارت نفت در دوران کوتاه فعالیت دولت سیزدهم زود است اما بدون شک یکی از اصلی‌ترین وزارتخانه‌های دولت سیزدهم که در طول ۱۰۰ روزِ اول از روی کارآمدن کابینه جدید موردتوجه افکار عمومی قرار گرفته است، وزارت نفت بوده است. 

در همین راستا پایگاه تحلیلی خبری "نفتی‌ها" نظرسنجی این هفته خود را به این موضوع اختصاص داده است و از مخاطبین عزیز  که اغلب جزو ، مدیران، کارشناسان و دلسوزان حوزه نفت و انرژی هستند  خواسته است تا بگویند با گذشت بیش از ۱۰۰ روز از حضور اوجی بر مسند مدیریت وزارت نفت عملکرد این وزیر دولت سیزدهم را چگونه ارزیابی می‌کنند؟

شما مخاطبین عزیز "نفتی‌ها" میتوانید برای  شرکت در این نظرسنجی "اینجا" کلیک کنید.

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/42147

کلیدواژه

حضور کارکنان صنعت نفت

اخبار مرتبط

نظرات شما

3 نظر
عبدالله / 1400/10/5 - 09:32
وزیر شدن اوجی بیشتر شبیه دروغ سیزده بود
rateup 2
 ratedown 0
نوراله / 1400/10/1 - 14:21
درود خدمت شما هنوز کار مثبتی انجام ندادند تو این مدت 100 روزه، هنوز نتونستند مدیر عامل هلدینگ خلیج فارس را مشخص کنند،هنوز وعده هایی را که دادند عملی نشده،مخصوصاً تعیین تکلیف قرارداد موقت ها و بحث حقوق آنها
rateup 2
 ratedown 0
ناشناس / 1400/10/1 - 12:25
وزیری که نتواند یک مدیر برای هلدینگ خلیج فارس منصوب کند اسمش چیزء دیگری است نه وزارت نفت
rateup 2
 ratedown 0

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها