نفت / شناسه خبر: 41904 / تاریخ انتشار : 1400/9/2 11:16
|

گاز چه کسانی رایگان خواهد بود؟

کسانی که در هر اقلیم، تا پله ۳ مصرف گاز داشته باشند، مشمول جریمه‌های سنگین نخواهند شد اما مشترکانی که مصرف گاز آنها وارد پله مصرفی چهارم و بعد از آن شود، مشمول جریمه های سنگین خواهند شد.

نفتی ها /از اول آذرماه برخورد با مشترکان پرمصرف گاز آغاز شده است به طوری که قبضی که برای مصرف گاز از ابتدای آذرماه صادر خواهد شد، با احتساب جریمه سنگین برای مشترکان پرمصرف خواهد بود.

چقدر مصرف کنیم که شامل جریمه نشویم؟

محمد عسگری، سخنگوی شرکت ملی گاز ایران اظهار داشت: مشترکانی که میزان مصرف گاز آنها در سه پله نخست مصرف قرار گیرد مشمول جریمه نخواهند شد.
وی افزود: مصرف گاز ۷۵ درصد مشترکان در سه پله نخست مصرفی قرار می گیرد که این دسته از مشترکان، هیچ گونه تغییری در پرداخت بهای مصرفی نخواهند داشت؛ اما ۲۵ درصد مشترکان، مصرف گازی بالاتر از الگوی مصرف دارند که این دسته از مشترکان که نیمی از مصرف گاز بخش خانگی را به خود اختصاص داده‌اند، از امروز شامل جریمه های سنگین در قبوض مصرفی خواهند شد.
جدول تعرفه‌های جاری گاز در فصل سرد سال بدین شرح است:

شرکت ملی گاز ایران ,

شرکت ملی گاز ایران ,در واقع کسانی که در هر اقلیم، تا پله ۳ مصرف گاز داشته باشند، مشمول جریمه‌های سنگین نخواهند شد؛ اما مشترکانی که مصرف گاز آنها وارد پله مصرفی چهارم و بعد از آن شود، مشمول جریمه های سنگین خواهند شد.

تعرفه‌گذاری گاز تغییر می‌کند؟

سخنگوی شرکت ملی گاز در خصوص میزان جریمه‌های سنگین در نظر گرفته شده برای مشترکان پرمصرف گفت: جزئیات مصوبه دولت در این زمینه در روزهای آینده، اطلاع رسانی خواهد شد.به نظر می‌رسد وقتی جزئیات مصوبه دولت اعلام شود، تعرفه‌گذاری گاز از پله ۴ تا ۱۲ برای فصول سرد سال دچار تغییر شود.

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/41904

کلیدواژه

گاز رایگان

طرح گاز رایگان

اخبار مرتبط

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها