پتروشیمی / شناسه خبر: 41834 / تاریخ انتشار : 1400/8/25 08:00
|

صدای نیروهای رسمی هلدینگ خلیج فارس درآمد؟/ دود بلاتکلیفی اوجی در چشم دولت سیزدهم!

خبر می‌رسد وزارت اقتصاد از حق خود مبنی بر معرفی ۲ نماینده در هیات مدیره هلدینگ خلیج فارس عقب نشینی نکرده و..

نفتی ها /خبر می‌رسد وزارت اقتصاد از حق خود مبنی بر معرفی ۲ نماینده در هیات مدیره هلدینگ خلیج فارس عقب نشینی نکرده و انطور که شنیده‌ها حکایت دارند خاندوزی تاکید کرده از حق این وزارتخانه به هیچ وجه نخواهد گذشت. ازسویی دیگر هنوز هم تعیین مدیریت جدید هلدینگ خلیج فارس در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته تا جاییکه شایعه شده که اختلاف میان بیات و اوجی بر سر تعیین مدیرعامل این هلدینگ بالا گرفته است. چراکه به اذعان برخی ، نامزد پیشنهادی بیات، مورد موافقت اوجی قرار نگرفته و البته اوجی نیز همواره تاکید دارد که فرد مورد نظر خود را براین جایگاه خواهد نشاند.

دراین بین به اذعان برخی از کارشناسان، سود تمام این بلاتکلیفی‌ها به جیب مدیرعامل فعلی هلدینگ خلیج فارس و یارانش رفته؛ چراکه آنان در همین آشفته بازار تصمیماتی در هیات مدیره‌های شرکت‌های زیرمجموعه ( مثل شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد عسلویه ) اتخاذ می‌کنند که احتمالا عواقب آن دامن مدیرعامل جدید و در نهایت دولت سیزدهم را خواهد گرفت.
دراین بین تلاش مجدد تیم هلدینگ خلیج فارس برای تمرکز بر تعیین و تکلیف کارکنان رسمی نفت فعال در هلدینگ خلیج فارس منجر به انتشار بیانیه‌ای ازسوی این نیروها برای تشکیل جلسه در چند روز آینده شده تا برای واکنش نشان دادن به برخی ازاین اقدامات اخیر مدیریت هلدینگ، تصمیمی اتخاد کنند.
نباید فراموش کرد هلدینگ خلیج فارس ۵۲۰۰ نیروی رسمی دارد که افزایش نارضایتی دراین افراد و اتخاذ تصمیمات بدون پشتوانه و البته ناآگاهانه در مقابل این تعداد نیروی انسانی زُبده  می‌تواند منجر به ناآرامی‌هایی گردد که دود آن به چشم مدیریت فعلی و تیم همراه او نخواهد رفت بلکه این دولت سیزدهم و در راس آن وزیر نفت آن است که باید پاسخگو باشند!

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/41834

کلیدواژه

هلدینگ خلیج فارس

هلدینگ پتروشیمی

مدیر متروئی هلدینگ خلیج فارس

مدیرعامل جدید هلدینگ خلیج فارس

پتروشیمی برای هلدینگ خلیج فارس

ربیعی کارکنان پتروشیمی

ربیعی

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار