نفت / شناسه خبر: 38695 / تاریخ انتشار : 1399/4/21 10:31
|

واحد الفین پتروشیمی ایلام بدون دخالت یک خارجی ۱۵روز آینده وارد فاز اجرایی می‌شود

مدیرعامل مجتمع پتروشیمی ایلام گفت: واحد الفین پتروشیمی ایلام؛ بدون دخالت یک خارجی ظرف ۱۵روز آینده وارد فاز اجرایی می‌شود.

نفتی ها /حسن نجفی‌سمنانی، شامگاه پنجشنبه در  برنامه محلی «دسلات» از آغاز به فعالیت واحد الفین شرکت پتروشیمی ایلام سخن و اظهار داشت:  واحد الفین  پتروشیمی ایلام؛ بدون دخالت یک خارجی ظرف ۱۵روز آینده وارد فاز اجرایی می‌شود.
مدیرعامل مجتمع پتروشیمی ایلام گفت:  حجم سرمایه‌گذاری ریالی برای واحد الفین یکهزارو ۴۰۰ میلیارد تومان بوده است و تغییر در مدیریت‌ها و خصوصی‌سازی و تغییر سرمایه گذار عواملی بودند که این واحد دیرتر از موعد مقرر به بازدهی برسد.
نجفی‌سمنانی، در ادامه افزود: از محاسن افتتاح و راه اندازی واحد الفین در این شرکت آن است که ؛۲۲ میلیون و ۱۰۰ هزار نفر ساعت کار بدون حادثه در پتروشیمی ایلام و بدون حضور حتی یک نفر خارجی به فرجام می‌رسد.
وی گفت: با وجود تحریم‌های استکبار جهانی در مرحله‌ای هستیم که باید با افتخار اعلام کنیم بدون دخالت یک خارجی ظرف ۱۵ روز آینده حتما وارد فاز اجرایی می‌شویم و مشت محکمی بر دهان دشمنان و آنانی که نخواستند عزت و سربلندی ملت ایلام را ببینند خواهیم زد.
مدیرعامل مجتمع پتروشیمی ایلام یادآورشد؛ جهش تولیدی که امام خامنه‌ای دستور فرمودند را در این بخش از استان ایلام اجرایی می‌کنیم و برای جوانان متخصص این مرز و بوم اشتغالی پایدار رقم خواهیم زد./ارزو ترکتاز

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/38695

کلیدواژه

مدیرعامل مجتمع پتروشیمی ایلام

پتروشیمی ایلام

واحد الفین پتروشیمی ایلام

واحد الفین و گوگردزدایی پتروشیمی ایلام

الفین

واحد شیرین سازی پتروشیمی ایلام

مدیران پتروشیمی ایلام

واحد سولفورزدا مجتمع پتروشیمی ایلام

افتتاح واحد سولفورزدا مجتمع پتروشیمی ایلام

کوره الفین پتروشیمی ایلام

تولید الفین

پروژه پترو الفین فناوران

پلی الفین

واحد الفین

مدیر عامل پتروشیمی ایلام

دریافت گواهینامه‌های بین‌المللی استاندارد توسط پتروشیمی ایلام

حسن نجفی‌سمنانی

اخبار مرتبط

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها