نفت / شناسه خبر: 199667 / تاریخ انتشار : 1403/2/24 07:52
|

یک شرکت، وَلو ۳۰ میلیون یورویی رأکتورهای واحد RFCC پالایشگاه اصفهان را ۸۸میلیون یورو برنده شد؟/ ماجرا چیست؟

درنحوه برگزاری مناقصه اسلاید ولو ها واحد RFCC پالایشگاه اصفهان ابهامات زیادی وجود دارد تاجاییکه گویا سازمان بازرسی نیز به موقع بررسی خود را دراین مورد آغاز کرده و تاکنون ...

نفتی ها /درنحوه برگزاری مناقصه اسلاید ولو ها واحد RFCC پالایشگاه اصفهان ابهامات زیادی وجود دارد تاجاییکه گویا سازمان بازرسی نیز به موقع بررسی خود را دراین مورد آغاز کرده و تاکنون جلوی اجرایی شدن آن را گرفته است. دراین مناقصه در نهایت ۲ شرکت (ا-ا)و (پ-م)حضور می‌یابند و گویا شرکت اول،با ۸۸میلیون یورو خرید ۱۲عدد ولو راکتور واحد مذکور را برنده می‌شود؛در حالیکه شنیده می‌شود در بدترین حالت خرید این ولوها از ۳۰میلیون یورو تجاوز نمی‌کند!

 

دراین بین درخصوص تجربه و سوابق شرکت برنده که اخیرا در مناقصه‌های پالایشگاه اصفهان در حال برنده شدن است هم ابهاماتی وجود دارد که تنها با ورود جدی نهادهای نظارتی به این موضوعات می‌توان پاسخی شفاف به آنها داد.

"نفتی‌ها"بزودی به بسیاری از اما و اگرهای مبهم مناقصه‌های این پالایشگاه و برخی از اقدامات مبهم مسوولان آن در هر مناقصه چون مناقصه رأ کتورهای واحد مذکور با همان شرکت (ا-ا) خواهد پرداخت.

یک شرکت ، وَلو ۳۰ میلیون یورویی رأکتورهای واحد RFCC پالایشگاه اصفهان را ۸۸میلیون یورو  برنده شد؟/ ماجرا چیست؟
 

مخاطبین عزیز پایگاه خبری–تحلیلی نفتی‌ها؛ شما می‌توانید از طریق پست الکترونیک naftiha.ir@gmail.com و دایرکت پیج اینستاگرام نفتی‌ها به آدرس @NaftihaNews برای ارائه نقطه نظرات، پیشنهادها، انتقادها و سایر پیام‌های خود با ما در ارتباط باشید.

 

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/199667

کلیدواژه

پالایشگاه اصفهان

رأکتورهای واحد RFCC

مناقصه

اخبار مرتبط

نظرات شما

1 نظر
بصیر / 1403/2/24 - 16:24
فاجعه بار تر خرید مجدد ۱۰ ست رآکتور واحد RHU پالایشگاه اصفهان است در حالیکه رآکتورهای خریداری شده قبلی ۵۵ درصد پیشرفت ساخت داشته اند و لزومی به خرید نبوده اما سلطان دکتر محسن خرید جدید کرده
rateup 0
 ratedown 1

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها