نفت / شناسه خبر: 27213 / تاریخ انتشار : 1398/9/13 08:36
|

ژنرالی که از استیضاح نمی‌ترسد!

از قدیم گفته‌اند کسی که یک بار از طوفان نجات یابد دیگر از طوفان نمی‌ترسد؛این نقل قول اما این روزها شده وصف حال آقای وزیر نفت و بهارستان و نمایندگان مجلس و طرح پی در پی استیضاح‌هایی با پایان باز...

نفتی ها /از قدیم گفته‌اند کسی که یک بار از طوفان نجات یابد دیگر از طوفان نمی‌ترسد؛این نقل قول اما این روزها شده وصف  حال آقای وزیر نفت و بهارستان و نمایندگان مجلس و طرح پی در پی استیضاح‌هایی با پایان باز...
زنگنه از آن دست وزرای سفت و سختی است که تا پایش دوباره به وزارت نفت باز شد همواره با انتقادهای بی‌شماری مواجه بوده و هست اما نکته قابل توجه این است که هیچ‌کدام از این انتقادات، هرگز نتوانست سبب چالشی جدی برای وزارت نفت باشد.
حتی به قول برخی کارشناسان استیضاح های دنباله‌دار و حرف و حدیث و شایعات و به قول خود وزیر، هجمه‌های رسانه ای هم نتوانست حرفی یا پیشنهادی را از جانب نمایندگان مجلس و کارشناسان و دلواپسان صنعت نفت، به کرسی بنشاند .
حال دوباره مدتی است که طرح استیضاح زنگنه در مجلس بر سر زبان ها افتاده ، اما این بار خبر  استیضاح وزیر نفت در میان نهضت استیضاح بهارستانی ها با کمترین خبررسانی دنبال شد، گویی که خود اصحاب رسانه  هم خیلی این استیضاح‌های دنباله دار و بی تاثیر را جدی نمی‌گیرند و از  عاقبت آن باخبرند .
سایت تحلیلی خبری نفتی ها هم در نظرسنجی این هفته خود از مخاطبینش خواسته بود تا نظر خود را درباره تاثیر این استیضاح‌ها بر عملکرد وزارت نفت را اعلام کنند که نتیجه آن هم چندان دور از  انتظار نبود و بیش از  ۹۷ درصد از  مخاطبین نفتی ها امیدی به استیضاح زنگنه و تاثیرگذاری آن در شفاف سازی عملکرد وزیر نفت ندارند.

 
 شما مخاطبین عزیز نفتی ها همچنان می‌توانید برای شرکت در این نظرسنجی اینجا کلیک کنید.
 

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/27213

کلیدواژه

زنگنه

بیژن زنگنه وزیر نفت

استیضاح زنگنه

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها