نفت / شناسه خبر: 38871 / تاریخ انتشار : 1399/5/15 15:33
|

استیضاح زنگنه توسط مجلس جدید اینبار عملیاتی خواهد شد؟

بسیاری از کارشناسان معتقدند توپ منتقدان و نمایندگان تازه نفس مجلس پر است و گریز از این چالش برای وزیر کهنه‌کارآسان نخواهد بود، اما بسیاری هم باز امیدی به این سوال و جواب ها ندارند.

نفتی ها /از روزی که زنگنه وزیر نفت شد تا به همین الان بارها و بارها تا پای استیضاح در مجلس رفته اما هر بار هم بی نتیجه‌تر از قبل این چالش را به پایان رسانده است.

حالا با شکل گیری مجلس یازدهم هم باز خبر می‌رسد بهارستانی ها باردیگر در راستای استیضاح وزیرنفت قدم برداشته اند و در این میان تا چند روز پیش گ حدود٦٣امضا جمع اوری شد تا بار دیگر طرح استیضاح از  زنگنه را به صحن مجلس بکشانند.

هر چند این بار بسیاری از کارشناسان معتقدند توپ منتقدان و نمایندگان تازه نفس مجلس پر است و گریز از این چالش برای وزیر کهنه‌کارآسان نخواهد بود، اما بسیاری هم باز امیدی به این سوال و جواب ها و پیگیری های نمایندگان ندارند و همه را نوعی فرصت برای امتیازگیری‌های مختلف نمایندگان می‌دانند.

در همین راستا پایگاه تحلیلی خبری "نفتی‌ها"در نظرسنجی این هفته خود از  مخاطبین خود خواسته تا نظر خود را در این خصوص اعلام کنند و بگویند آیا استیضاح زنگنه توسط مجلس جدید اینبار عملیاتی خواهد شد یا خیر؟
شما مخاطبین عزیز نفتی‌ها می‌توانید برای شرکت در این نظرسنجی اینجا کلیک کنید.


 

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/38871

کلیدواژه

زنگنه

بیژن زنگنه وزیر نفت

سهم زنگنه از وزات نفت

حضور زنگنه در نفت

نگرانی زنگنه از زنجانی

سوال از زنگنه در مجلس

جنگ زنگنه با جنوبی ها

زنگنه به مجلس میرود

استیضاح زنگنه

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها