نفت / شناسه خبر: 84093 / تاریخ انتشار : 1401/6/9 15:08
|

مدیر منابع انسانی شرکت نفت فلات قاره رفت!/ نارضایتی پرسنل پیمانکاری مهم نبود؟

در شرایطی که در حوزه ستادی شرکت نفت فلات قاره به دلیل عدم تعیین پیمانکار، گلایه های کارگری رو به افزایش است مدیرمنابع انسانی این شرکت با صدور حکمی به عنوان سرپرست بخش آموزش شرکت ملی نفت منصوب شد...

نفتی ها /در شرایطی که در حوزه ستادی شرکت نفت فلات قاره به دلیل عدم تعیین پیمانکار، گلایه های کارگری رو به افزایش است مدیرمنابع انسانی این شرکت با صدور حکمی به عنوان سرپرست بخش آموزش شرکت ملی نفت منصوب و شرکت نفت فلات قاره هم اکنون در چنین شرایطی بدون مدیر منابع انسانی اداره می‌گردد!
این امر در شرایطی است که بسیاری از کارشناسان ناتوانی بخش منابع انسانی این شرکت را دلیل مشکلات امروز میدانند و معتقدند: شش ماه قبل از پایان قرارداد پیمانکار قبل باید مناقصه جدید برای تعیین پیمانکار برگزار میشده و اگر به هر دلیلی با نزدیک شدن به زمان پایان قرارداد، هنوز پیمانکار جدید مشخص نگردیده میبایست بنابرقانون با الحاقیه و یا به شکل ترک تشریفات کار به پیمانکار در قالب 2 تا 3 ماه داده میشد تا این مساله تعیین و تکلیف گردد که این امر محقق نگردیده است.
آنطور که شنیده می‌شود هم اکنون با عدم تعیین وتکلیف قرارداد پیمانکاران خدماتی و نقلیه حوزه ستادی شرکت نفت فلات قاره موجب نارضایتی نیروی انسانی فعال دراین شرکت شده تا جاییکه نیروهای پیمانکاری شرکت "ا-ک"، که تا پیش از اردیبهشت ماه امسال به جهت وجود قرارداد پیمانکار با حوزه ستادی حقوق خود را 28 هر ماه دریافت می‌کرده‌اند، به دلیل عدم تعیین پیمانکار جدید طی سه ماه گذشته با مشکلاتی دراین بخش مواجه بوده‌اند.
دراین بین باید دید نحوه مدیریت در شرکت نفت فلات قاره به چه سمتی پیش میرود؟ چراکه بسیاری از کارشناسان معتقدند وقتی یک شرکت نمی‌تواند نیروی انسانی حوزه ستادی خود و البته پیمانکار تنها حدود 75 نیروی ستادی را تعیین و مدیریت درست نماید در سطح کلان و شرکت‌های زیرمجموعه چگونه مدیریت می‌کند؟

مخاطبین عزیز پایگاه خبری–تحلیلی نفتی‌ها؛ شما می‌توانید از طریق پست الکترونیک naftiha.ir@gmail.com و دایرکت پیج اینستاگرام نفتی‌ها به آدرس @NaftihaNews برای ارائه نقطه نظرات، پیشنهادها، انتقادها و سایر پیام‌های خود با ما در ارتباط باشید.

 

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/84093

کلیدواژه

شرکت نفت فلات قاره

اخبار مرتبط

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها