نفت / شناسه خبر: 84058 / تاریخ انتشار : 1401/6/6 14:43
|

قول وزیر نفت برای استقرار دو دکل حفاری استحصال آب ژرف

نماینده مردم زابل در مجلس شورای اسلامی از قول وزیر نفت برای استقرار دو دستگاه دکل حفاری نفت برای استحصال آب ژرف در سیستان و بلوچستان خبر داد.

نفتی ها /حبیب الله دهمرده، نماینده مردم زابل و زهک در مجلس شورای اسلامی در مراسم بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی طرح های گازرسانی در هفته دولت اظهار داشت: وزیر محترم نفت جناب آقای اوجی به ما قول داده که دو دکل حفاری برای استحصال آب‌های ژرف به ما بدهند که امیدوارم این وعده ایشان به زودی محقق شود.

وی افزود: سوال جدی که بنده از آقای وزیر دارم این است که چرا و بر اساس چه معیاری سهمیه سوخت مردم سیستان و بلوچستان راکاهش داده‌اید؟

نماینده مردم زابل در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بعد مسافت در استان پهناور سیستان‌وبلوچستان بسیار زیاد است و درآمد مردم کم، اینکه 100 لیتر از سهمیه آزاد کارت‌های سوخت مردم این منطقه کم شده، منطقی نیست و انتظار داریم در این تصمیم بازنگری شود.

وی ادامه داد: ساخت سد کمال‌خان در افغانستان و اینکه حق‌آبه هیرمند را نمی‌دهند کار آمریکاست و برنامه استکبار جهانی است تا مردم از این منطقه کوچ کنند، در کنار این شرایط، گرفتن تصمیماتی اینچنینی در سهمیه سوخت، به کوچ سریعتر مردم می‌انجامد.

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/84058

کلیدواژه

دکل حفاری استحصال آب ژرف

اخبار مرتبط

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها