نفت / شناسه خبر: 41905 / تاریخ انتشار : 1400/9/2 11:29
|

ماجرای لغو حضور زنگنه در تلویزیون چه بود؟

داستان این است که وزیر سابق نفت داشته زندگی اش رامی کرده که از او برای شرکت در یک برنامه تلویزیونی برای بحث در باره کرسنت دعوت می شود. او هم می پذیرد و پیشنهاد می دهد سعید جلیلی هم دعوت شود...

نفتی ها /داستان این است که وزیر سابق نفت داشته زندگی اش رامی کرده که از او برای شرکت در یک برنامه تلویزیونی برای بحث در باره کرسنت دعوت می شود. او هم می پذیرد و پیشنهاد می دهد سعید جلیلی هم دعوت شود. بعد از مدتی تلویزیون برای حضور جلیلی عذر می آورد و درخواست می کند زنگنه تنها به برنامه برود که او هم می پذیرد...

محمد مهاجری، فعال رسانه ای اصولگرا در کانال تلگرامی خود نوشت: با اطلاع می گویم که لغو دعوت زنگنه برای حضور در تلویزیون، از جایگاهی بیرون از صداوسیما انجام شده.

داستان این است که وزیر سابق نفت داشته زندگی اش رامی کرده که از او برای شرکت در یک برنامه تلویزیونی  برای بحث در باره کرسنت دعوت می شود. او هم می پذیرد و پیشنهاد می دهد سعید جلیلی هم دعوت شود. بعد از مدتی تلویزیون برای حضور جلیلی عذر می آورد و درخواست می کند زنگنه تنها به برنامه برود که او هم می پذیرد.

زنگنه هوشمندانه پیشدستی می کند و موضوع را از طریق توییتر به اطلاع عموم می رساند.

گویا صداوسیما اجازه چنین کاری را نداشته و "خودسرانه" وارد گود شده بوده. شاید هم چنین می پنداشته که زنگنه دعوت را رد می کند و همین خودش دستاویز می شود که بگویند ایهاالناس ! دیدید متهم اصلی کرسنت از مناظره و مصاحبه گریخت و نیامد؟!

مرحله بعدی بازی شروع می شود. یکی دو نماینده مجلس یارگیری می شوند. خبرگزاریهای دولتی و حامی دولت به خط می شوند و از طرف قوه قضاییه می گویندکه کیفرخواست کرسنت صادر شده . و کجای دنیا متهم را به تلویزیون می آورند! و  یادشان می رود که  همین تلویزیون دهها و صدها متهم با پرونده باز را جلوی دوربین آورده و گاهی از آنها اعتراف گرفته است!

این بار اما با زنگنه ای روبروست که صریح و بی تعارف است و اگر روبروی دوربین تلویزیون بنشیند حرفهایی را می زند که تا حالا کسی نگفته و خیلی از اعوان و انصار دلواپسان از جمله س ج باید برای مدتها به مرخصی تشریف ببرند . همچنین شاید کل پرونده عوض شود و معلوم گردد متهمان اصلی الان در جایگاه مدعی نشسته اند و برای دیگران پرونده سازی می کنند./جماران

لازم به ذکر است درج اخبار اقتباسی روزانه حوزه نفت و انرژی در این بخش به منزله تایید آنها نیست و سایت تحلیلی خبری "نفتی‌ها" صرفا گردآورنده اخبار در این بخش خبری می‌باشد.

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/41905

کلیدواژه

محمد مهاجری

دلواپسان علیه وزیر پیشین نفت

وزیر پیشین نفت

لغو حضور زنگنه

ماجرای لغو حضور زنگنه

اخبار مرتبط

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها