نفت / شناسه خبر: 41892 / تاریخ انتشار : 1400/9/1 11:07
|

حقوق‌های ۱۰۰ و ۲۰۰ میلیونی در پتروشیمی امیرکبیر!

تصاویرمنتشر شده از فیش‌های حقوقی نجومی کارکنان شرکت پتروشیمی امیرکبیر واکنش‌هایی را به دنبال داشته است.

نفتی ها /به نقل از روزنامه گالف‌تودی، شرکت‌کنندگان در نمایشگاه عرب‌پلاست ۲۰۲۱، دومین گردهمایی بزرگ جهانی صنعت پلاستیک و پتروشیمی، پیش‌بینی کردند که تقاضا برای این صنایع رو به افزایش است.
امارات متحده عربی در نظر دارد تا سال ۲۰۲۵ تولید پتروشیمی خود را دو برابر کند، این در حالی که انتظار می‌رود تقاضا برای محصولات پتروشیمی در سال آینده میلادی ۱۰ تا ۱۵ درصد افزایش یابد که به این مجموع درآمد حاصل از فروش محصولات پتروشیمی در کشورهای حاشیه خلیج فارس به ۱۰۰ میلیارد دلار می‌رسد، در حالی که این رقم در سال ۲۰۱۹ میلادی حدود ۷۲.۵ میلیارد دلار بود که حدود ۲ از کل ارزش فروش صنعت جهانی را شامل می‌شود.
تولید محصولات پتروشیمی شورای همکاری خلیج فارس در سال ۲۰۱۹ میلادی ۱۷۵ میلیون تن بود که ۸.۵ درصد از کل تولید جهانی را به خود اختصاص داد.
رشید مبید، مدیر نمایشگاه عرب‌پلاست ۲۰۲۱ که به‌تازگی در مرکز کنفرانس‌ها و نمایشگاه‌های تجارت جهانی دبی برگزار شد، از ثبت بیش از ۱۵۰۰۰ بازدیدکننده از نمایشگاه خبر داد.
بخش پتروشیمی جایگاه دوم را در اقتصادهای خلیج فارس به خود اختصاص داده و یکی از بزرگترین بخش های تولیدی غیرنفتی در ۶ کشور شورای همکاری خلیج فارس است./صداوسیما

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/41892

کلیدواژه

شرکت پتروشیمی امیرکبیر

مدیرعامل شرکت پتروشیمی امیرکبیر

اخبار مرتبط

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها