نفت / شناسه خبر: 38855 / تاریخ انتشار : 1399/5/14 11:50
|

بهره‌برداری از پروژه‌های گازرسانی به ٢ هزار روستا تا پایان سال جاری

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران گفت: تا پایان امسال در دو نوبت پروژه‌های گازرسانی به ٢ هزار روستای دیگر آماده بهره‌برداری می‌شود و پشتوانه خوبی برای نهضت گازرسانی وجود داشته است.

نفتی ها /حسن منتظرتربتی مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران در مراسم بهره‌برداری و کلنگ‌زنی از پروژه‌های گازرسانی استان خراسان رضوی با اشاره به ضرورت گازرسانی به مناطق روستایی گفت: خوشبختانه با همه مشکلات اکنون بیش از ۹۰۰ روستا برای گازرسانی آماده و روند افتتاح آنها آغاز شده است که تا هفته دولت این روال ادامه خواهد داشت.

وی در ادامه اظهار داشت: تا پایان امسال هم در دو نوبت پروژه‌های گازرسانی به ٢ هزار روستای دیگر آماده بهره‌برداری می‌شود و پشتوانه خوبی برای نهضت گازرسانی وجود داشته است.

منتظرتربتی با اشاره به طرح گازرسانی به روستاهای خراسان رضوی گفت: تاکنون در‌ استان خراسان رضوی هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان هزینه و در همه پروژه‌های گازرسانی از تولیدات داخلی استفاده شده و این شرایط رشد اشتغال را به همراه داشته ست.

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران همچنین گفت: مجموع سرمایه‌گذاری شرکت ملی گاز ایران از سال ۱۳۹۲ تا ۱۴۰۰، ۱۳۶ هزار میلیارد تومان بوده است. تا پایان هفته دولت امسال ۳۲ هزار و ۱۹۷ روستا در کشور از گاز طبیعی بهره‌مند خواهند بود و تعداد کل روستاهای باقی‌مانده قابل گازرسانی به ۹ هزار و ۵۲۷ روستا می‌رسد./فارس

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/38855

کلیدواژه

پروژه‌های گازرسانی

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران

حسن منتظرتربتی

اخبار مرتبط

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها