نفت / شناسه خبر: 27120 / تاریخ انتشار : 1398/8/29 08:00
|

امیدی به اعضای جدید هیات رییسه صندوق بازنشستگی صنعت نفت هست؟

اما در این میان ۷۵ درصد از شرکت کنندگان نسبت به چشم انداز آینده این صندوق آن هم با این شرایط جدید خوشبین نیستند و تنها حدود ۱۹.۵ درصد چشم امید به بهبود شرایط صندوق دارند.

نفتی ها /از تغییر در اساسنامه صندوق بازنشستگی تا برخی اختلافات موجود بین رحیمی و شاید شخص زنگنه، همه دست به دست هم دادند و بالاخره رحمتی‌ای که در میان کارشناسان خبره حوزه نفت یک غیر نفتی محسوب می‌شود  بر صندلی مدیریت صندوق بازنشستگی صنعت نفت تکیه زد.
 با اینحال تا کنون علی رغم مدیریت بسیار کوتاه مدت رحمتی بر مسند مدیریت این صندوق اما کارشناسان نسبت به آینده مدیریتی این مجموعه خوشبین نیستند و ابراز نگرانی‌ها از این انتصاب دراین روزها به اوج خود رسیده است!
در همین راستا سایت تحلیلی خبری نفتی‌ها نظرسنجی هفته گذشته خود را به این موضوع اختصاص داد و از  مخاطبینش خواست تا نظر خود را درباره اعضای هیئت رئیسه جدید صندوق بازنشستگی نفت اعلام کنند.
اما در این میان  ۷۵ درصد از شرکت‌کنندگان نسبت به چشم انداز آینده این صندوق آن هم با این شرایط جدید خوشبین نیستند و تنها حدود ۱۹.۵ درصد چشم امید به بهبود شرایط صندوق دارند.


حال باید دید سرانجام سرنوشت  تنها صندوق مستقل و سودآور کشور چه خواهد شد باید منتطر بود و دید این یار دقیقه ۹۰ زنگنه قراراست با صندوق پولساز نفت چه کند؟
 شما مخاطبین عزیز نفتی ها همچنان میتوانید برای شرکت در این نظرسنجی اینجا کلیک کنید.
 

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/27120

کلیدواژه

اعضای جدید هیات رییسه صندوق بازنشستگی

اخبار مرتبط

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها