نفت / شناسه خبر: 84747 / تاریخ انتشار : 1401/9/1 07:53
|

جان پتروپارس گرفته شد!/ پشت‌پرده چیست؟

طی ماه‌های گذشته شرکت پتروپارس با فراز و نشیب‌های زیادی بالاخص در بخش مدیریت چه در جایگاه مدیرعامل و چه در دیگر جایگاه‌های مدیریتی خود مواجه بوده به‌نحویکه...

نفتی ها /طی ماه‌های گذشته شرکت پتروپارس با فراز و نشیب‌های زیادی بالاخص در بخش مدیریت چه در جایگاه مدیرعامل و چه در دیگر جایگاه‌های مدیریتی خود مواجه بوده به نحویکه برخی از کارشناسان در بدبینانه‌ترین حالت علت این نحوه انتخاب مدیران عامل دراین شرکت توسط وزارت نفت را در ضعیف کردن بدنه این شرکت جهت فروش آن به نورچشمی‌هایی می‌دانند که طی ماه‌های آینده  با نمایان شدن سیاست واگذاری احتمالی این شرکت، پرده از نام آنان برداشته خواهد شد!
در این بین اگرچه این تحلیل کمی بدبینانه به نظر می‌رسد اما نگاهی گذرا به خروج بدنه متخصص این شرکت طی ماه‌های گذشته ماجرای تلخی به تصویر کشیده می‌شود که گویی این نگاه بدبینانه چه با هدایت بدنه نفت و چه در بیرون از آن احتمال زیاد در حال وقوع است!
شاید لازم باشد وزیرنفت نگاهی  به این اسامی بیندازد:
صادق روزبهی مدیربرنامه ریزی پتروپارس کوچ به گروه گسترش انرژی پاسارگاد
سید عباس مرتضوی پور مجری پروژه فرزاد کوچ به گروه گسترش انرژی پاسارگاد
سید هادی میرباقری مدیر منابع انسانی کوچ به گروه گسترش انرژی پاسارگاد
فرهاد فرزادفر رئیس امور حقوقی و بازرگانی کوچ به گروه گسترش انرژی پاسارگاد
مهدی سعیدی مجری فاز ۱۱ پارس جنوبی کوچ به سنگاپور
اینها تنها بخشی از مدیران نام‌دار این شرکت هستند که رفتن را به ماندن پس از سالها حضور دراین شرکت ترجیح داده‌اند.
گوئی وزارت نفت بدنه مدیریتی پتروپارس را با انتصاب مدیران ناتوان برباد داده و همچنان هم به انتصاب‌های غیرکارشناسانه خود ادامه می‌دهد؛ بنابراین شاید باید به وزیرنفت آنهم در شرایطی که یکی از معاونای کلیدی‌اش که به نوعی تولید نفت را هدایت می‌کند و جایگاه استراتژیکی دارد و هم اکنون پتروپارس را هم به عنوان سرپرست اداره می‌کند  توصیه کرد هر چه زودتر با تعیین مدیرعاملی متخصص و با سابقه دراین شرکت از تبدیل شدن شایعه ضعیف کردن پتروپارس برای فروش آن با قیمتی نازل  پایان دهد! آقای وزیر نگذارید این شایعه در بدنه نفت به باور بدل شود  که شما در تلاشید تا پتروپارس را ضعیف و به برخی از نورچشمی‌ها به قیمتی ارزان بفروشید!

مخاطبین عزیز پایگاه خبری–تحلیلی نفتی‌ها؛ شما می‌توانید از طریق پست الکترونیک naftiha.ir@gmail.com و دایرکت پیج اینستاگرام نفتی‌ها به آدرس @NaftihaNews برای ارائه نقطه نظرات، پیشنهادها، انتقادها و سایر پیام‌های خود با ما در ارتباط باشید.

 

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/84747

کلیدواژه

پتروپارس

صادق روزبهی

سید عباس مرتضوی پور

هادی میرباقری

فرهاد فرزادفر

گروه گسترش انرژی پاسارگاد

گسترش انرژی پاسارگاد

اخبار مرتبط

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها