نفت / شناسه خبر: 41418 / تاریخ انتشار : 1400/7/7 07:48
|

نظر مخاطبین "نفتی‌ها" در خصوص انتصابات اخیر در نفت/ نظرسنجی همچنان ادامه دارد ...

اما در این میان نظر مخاطبین هم در نوع خود جالب بود! بیش از ۵۶ درصد مخاطبین با انتصابات جدید وزیر نفت موافق نبودند و تنها نزدیک به ۱۷ درصد از این انتصابات راضی بودند.

نفتی‌ها /با آغاز وزارت جواد اوجی در بخش نفت، بسیاری سعی در پیش‌بینی و تجزیه و تحلیل انتصابات داشته و دارند و متفق‌القولند که وزارت نفت حال‌حاضر، این روزها در داخل و خارج از کشور با بحران‌های عظیمی روبروست؛ بحران هایی نظیر مشکلات برجا مانده از دوران بیژن زنگنه، بحران گاز، تحریم فروش نفت و تهاتر و صدها مشکل ریز و درشت که برای  مدیریتشان نیاز به اشخاصی است که در درجه اول تخصص کافی داشته باشند و  در مرحله بعد به دور از شتاب‌زدگی و سیاست‌زدگی دنبال راه کارهای  عملی برای رفع موانع و مشکلات باشند.

نکته قابل تامل دیگری که در این میان وجود دارد این است که  صنعت بزرگ نفت، به اندازه کافی ضربات مهلکی از بابت انتصابات بدون قاعده و بی‌ضابطه و سفارشی خورده است و به ذعم بسیاری نیروی انسانی متخصص و حرفه‌ای آن که بجز خداوند، هیچ رانت و آشنا و سفارش کننده‌ای ندارند، در هشت ساله گذشته مظلوم واقع شده و بسیاری از آنان قصد مهاجرت و خروج از کشور کرده‌اند و حالا این خانواده بزرگ منتظرند تا ببینند سرنوشت صنعت نفت به دستان چه کسانی سپرده خواهد شد.

در همین راستا پایگاه تحلیلی خبری "نفتی‌ها" نظرسنجی هفته گذشته خود را به همین موضوع اختصاص داد و از مخاطبینش خواست تا بگویند به نظرشان اوجی مدیران جدید خود در وزارت نفت را بر مبنای  تجربه و تخصص برگزیده است یا خیر؟

اما در این میان نظر مخاطبین هم در نوع خود جالب بود! بیش از ۵۶ درصد مخاطبین با انتصابات جدید وزیر نفت موافق نبودند  و تنها نزدیک به ۱۷ درصد از این انتصابات راضی بودند.

 
اما نظرسنجی همچنان ادامه دارد و شما مخاطبین عزیز همچنان می‌توانید برای شرکت در این نظرسنجی  اینجا کلیک کنید.

 

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/41418

کلیدواژه

انتصابات اخیردر نفت

اخبار مرتبط

نظرات شما

4 نظر
مسعود فارسیمدان / 1400/7/11 - 17:22
باسلام من کارمند رسمی مامور در هلدینگ خلیج فارس هستم . خواهشاً دستور عزل مدیر عامل مترویی آن یعنی آقای جعفر ربیعی توسط وزیر محترم نفت صادر گردیده و مدیر توانمند و لایق از بدنه خود صنعت پتروشیمی برای این سمت منصوب گردد .ممنون
rateup 0
 ratedown 0
مهدي زنده بودی / 1400/7/9 - 08:24
تا حدودی ولی اصلاحات باید بدست گروه جديد می دادنه گروه سیاه زنگنه
rateup 0
 ratedown 0
علی / 1400/7/8 - 18:01
کشور و نفت نیاز به تفراتی دارد که نتایجی متفاوت از زگنه و تیمش بدهند و الا همان زنگنه وتیمش بهتر بودند اقلا یهمشان فحش میدادیم و دلمان خنک میشد
rateup 0
 ratedown 0
ناشناس / 1400/7/7 - 11:00
بله
rateup 2
 ratedown 2

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها