نفت / شناسه خبر: 41268 / تاریخ انتشار : 1400/6/21 08:13
|

سرنوشت هلدینگ خلیج‌فارس در دولت جدید نوشته شد! / چه کسی مدیرعامل می‌شود؟

خبر می‌رسد اوجی وزیرنفت دولت سیزدهم نامه ای به شرکت ملی صنایع پتروشیمی ارسال کرده و در آن تاکید گردیده که ذبیح الله نعیمی و قاسم مسعودی به عنوان نمایندگان سهام عدالت در...

نفتی‌ها /روز گذشته "نفتی‌ها" خبری مبنی بر استعلام ۲ فرد برای نشستن بر صندلی مدیریت هلدینگ خلیج فارس خبر داده بود که ظاهرا دراین راستا خبر می‌رسد اوجی وزیرنفت دولت سیزدهم نامه ای به شرکت ملی صنایع پتروشیمی ارسال کرده و در آن تاکید گردیده که ذبیح الله نعیمی و قاسم مسعودی به عنوان نمایندگان سهام عدالت در هیات مدیره شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس معرفی شوند.
اگرچه استعلام این افراد باید صورت گیرد و این نامه در راستای طی مراحل قانونی و انتصاب آنان در هیات مدیره هلدینگ خلیج فارس صورت گرفته اما حضور این افراد درهیات‌مدیره این شرکت قطعی است.
قاسم مسعودی پیش از بازنشستگی مدیرعامل پتروشیمی مرجان بوده که البته به اذعان کارشناسان، در آنزمان این پتروشیمی عملکرد مناسبی ارائه نداده است. ذبیح الله نعیمی نیز در زمان مدیریت بیات در راس شرکت ملی صنایع پتروشیمی مسوولیت امور مالی این شرکت را در اختیار داشته که در زمان وقایع پیش آمده ناشی از تصمیمات نادرست هلدینگ پتروشیمی باختر در آنزمان همکاری ویژه ای با مدیرعامل اسبق شرکت ملی صنایع پتروشیمی داشته و به نوعی به عنوان یکی از نزدیکان بیات از او یاد می‌شود!
با این اوصاف باید گفت هیات مدیره ۳ نفره هلدینگ خلیج فارس در زمان مدیریت زنگنه اینبار قراراست بازهم به حدنصاب گذشته یعنی ۵ نفر برسد.
بر این اساس یک چیز کاملا مشهود است و آن تصمیم بر انتخاب مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس از بین این ۲ نفراست هرچند که تا دقیقه ۹۰ شانس تغییر بازی وجود دارد و احتمال دارد در لحظه های آخر شخصی دیگر برای تکیه براین پست مدیریتی برگزیده شود!

پست الکترونیکی نفتی‌ها به نشانی naftiha.ir@gmail.com برای دریافت نقطه نظرات، پیشنهادها، انتقادها و شکایات شما به عنوان پل ارتباطی این پایگاه خبری – تحلیلی با شما مخاطبان عزیز، در دسترس قرار دارد که شما مخاطبین عزیز نفتی ها می‌توانید از این طریق با ما در ارتباط باشید.

لینک کوتاه

http://naftiha.ir/41268

کلیدواژه

ذبیح الله نعیمی

قاسم مسعودی

هلدینگ خلیج‌فارس

اخبار مرتبط

نظرات شما

3 نظر
ناشناس / 1400/6/25 - 23:17
ربیعی رو اخراج کنید هر کسی میخاید بزارید فقط مواظب دسیسه های ختلان ربیعی بحرینی تولایی و رحمتی در انتصاب نفر خودشان باشید
rateup 0
 ratedown 0
pgpic / 1400/6/24 - 12:23
با سلام جناب مسعودی یکی از دست پاکترین و فنی ترین مدیران صنعت پتروشیمی می باشد. فقط در صنعت ایزوسیانات انقلاب کرده است.
rateup 0
 ratedown 0
علیرضا / 1400/6/21 - 09:01
با درود. این طور که از گزارش درج شده بر می آید، هیچ شناختی نسبت به آقای مسعودی ندارید. ایشان یکی و بهترین ها هستند در صنعت پتروشیمی
rateup 3
 ratedown 2

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها